MojAndroid

Spoločnost Trust, výrobca príslušenstva pre digitálne zariadenia, uvádza na trh univerzálne okuliare pre virtuálnu realitu EXOS 3D kompatibilné s so smartfónmi s uhlopriečkou do 6 palcov.

Trust_Exos_3D_VR_Nahled2

Trust Exos 3D su vybavené typickým dizajnom okuliarov pre virtuálnu realitu. Box čiernej farby disponuje polstrovaním, nastaviteľnými páskami na hlavu a slidery ovládajúce vzdialenosť šošoviek od seba a ohniskovú vzdialenosť. Novinka je kompatibilná so všetkými smartfónmi veľkosti 3,5 – 6 palcov. Smartfón sa umiestňuje do pevného držiaka v otvárateľnej prednej časti. Po bokoch sú otvori pre jednoduché vedenie káblov pre nabíjanie smartfónu alebo vedenie zvuku. Odnímateľný kryt umožňuje vstup do rozšírenej reality pomocou AR aplikácií a hier. Výrobca pamätal taktiež na odlišný layout tlačidiel od rôznych výrobcov a dodáva v balení 6 penových nalepovacích podložiek pre zamedzenie nechceného stlačenia.

Trust Exos 3D umožňuje sledovať videa v 3D a v 360° perspektíve na YouTube a ďalších platformách a zahrať si viac ako 100 hier, ktoré sú aktuálne dostupné v obchodoch Play Store a Apple App Store. Okuliare pre virtuálnu realitu Trust Exos 3D sú k dispozícií na trhu za odporúčanú cenu 49,99 EUR s DPH na Slovensku.

Trust_Exos_3D_VR_Nahled1

Pre viac informácií navštívte www.trust.com

Zdroj: Tlačová správa 

7.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+