MojAndroid

Známa spoločnosť Trust predstavila nabíjačky s USB portom a s podporou rýchleho nabíjania. Tieto inteligentné zariadenia ponúkajú skutočne dostatok výkonu a samé dokážu zistiť, ako rýchlo je možné vaše zariadenie nabíjať.

Trust_Ultra_Fast_Car_Charger_Nahled

Nabíjačky Trust Urban Ultra Fast Wall Charger a Trust Urbal Ultra Fast Car Charger poslúžia všetkým druhom telefónov a tabletov. Kým prvá je vhodná do klasickej zásuvky, druhú využijete na cestách autom. Pri pripojení automaticky zisťujú maximálnu možnú rýchlosť nabíjania a na základe toho zvolia najlepší dostupný spôsob nabíjania s výkonom až 15 W pre zariadenia kompatibilné s technológiou Qualcomm QuickCharge 2.0. Pri nabíjaní tabletov Apple iPad je k dispozícii 12 W a pre ostatné zariadenia podľa dostupnosti zvládnu nabíjanie s 10 W alebo 5 W.

Trust_Ultra_Fast_Wall_Charger_Nahled

Samozrejmosťou je zabudovaná ochrana proti prepätiu a skratom, no nabíjačky sa budú dodávať bez USB kábla – ten použijete taký, aký chcete.

Nabíjačka Trust Urban Fast Wall Charger bude k dispozícii za 24, 99 EUR. Autonabíjačka Trust Urbal Ultra Fast Car Charger sa bude predávať za odporúčanú koncovú cenu 19,99 EUR.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+