MojAndroid

Cyklistické preteky Tour de France 2012 sú v plnom prúde, a preto by žiadnemu fanúšikovi tohto trojtýždňového,  športového podujatia nemala v telefóne chýbať ani oficiálna aplikácia. Tour de France 2012 by ŠKODA ponúka všetkým tým, ktorí si ju nainštalujú, najnovšie informácie z jednotlivých etáp súťaže. Nechýbajú ani informácie naživo a možnosť zapnúť notifikácie o novinkách na trati. Môžete sledovať nie len aktuálne správy ale aj fotografie, videá a výsledky z jednotlivých etáp.

Aplikácia ponúka sledovanie jazdcov naživo prostredníctvom mapy a GPS. K jednotlivým etapám sú tiež dostupné mapové podklady s vysvetlivkami a profilom trate. Samozrejmosťou sú priebežné výsledky jednotlivých jazdcov a tímom. Tour De France by Skoda je po grafickej stránke veľmi dobre spracovaná a určite si ju pri používaní zamilujete. Reakcie sú vo väčšine prípadov rýchle, no niekedy sa môže stať, že budete musieť na načítanie niektorej informácie čakať trochu dlhšie. Ak teda chcete sledovať dianie na Tour De France kdekoľvek sa pohnete, nezabudnite kliknúť na náš widget a nainštalovať si aplikáciu aj to vášho smartfónu či tabletu. 

Verzia: 6.0.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.11
Aktuálna cena: Zdarma

 

11.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+