MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

EdLock – make learning easy

Hneď prvou aplikáciou na tohtotýždňovom zozname je pomôcka na lepšie využívanie času, strávenom s mobilným telefónom. Tá vás obmedzí v používaní vašich obľúbených aplikácií náučným štýlom.

Po otvorení vami vybraných aplikácií musíte najskôr vyplniť kvíz, ktorý si overí vaše vedomosti a taktiež vás aj niečo nové naučí. EdLock pritom ponúka cez 150 kategórii na “učenie”. Rozšíriť si tak môžete aj svoju slovnú zásobu z anglického jazyka.

Verzia: 1.34.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.34.0
Aktuálna cena: Zdarma

DJI Fly

Vlastníte drona od známej spoločnosti DJI? Táto šikovná a prepracovaná appka vám dokáže výrazne pomôcť s jeho obsluhou. Okrem iného vám ponúkne živý pohľad z kamery drona, jednoduché tipy a triky na ovládanie, funkciu na vyhľadanie zaujímavých miest na zachytenie krásnej scenérie či pokročilý editor už vyhotoveného videa.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Kolor It!

V tejto hre budete otáčať nádobu tak, aby farebné guľôčky zanechali za sebou chcenú farebnú stopu. Vy tým pádom zafarbíte obrázok do pestrých farieb a budete sa snažiť vyfarbiť daný objekt podľa predlohy. Hra ponúka upokojujúce úlohy, ktoré zabavia nejedného hráča mobilnej hry.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Climber!

Poslednou aplikáciou na zozname pre tento víkend je ďalšia nová hra. Reč je o novinke Crazy Climber. Vašou úlohou bude vyšplhať sa na samí vrchol horolezeckej steny. Nuž, musíte tak učiniť predtým, ako vás nejaký iný hráč predbehne.

Treba si však dávať poriadny pozor. Ako názov hry napovedá, horolezec je trošku pomätený a dostať sa na vrchol bude občas skutočne tvrdým orieškom.

Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.3
Aktuálna cena: Zdarma

17.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+