MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Clash of Blocks

Ste šikovní v hrách, ktoré vyžadujú bystrosť a logické rozmýšľanie? V takom prípade vás poriadne zabaví nová hra, ktorá nesie názov Clash of Blocks. Vašou úlohou bude strategicky rozmiestniť bloky. Musíte byť však rýchlejší, ako váš protihráč, ktorý vykonáva rovnakú úlohu. Musíte pritom zaplniť väčšiu hernú plochu. Dokážte ju zaplniť nad 60, 70, 80 alebo až nad 90 percent?

Verzia: 0.15.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.15.0
Aktuálna cena: Zdarma

Crazy Shopping

V tejto appke si vyskúšate nákupnú hystériu. Upgradujte si svoju skupinu paníčikov, ktorí sa snažia vykúpiť všetok tovar. Čím skôr to zvládnu, tým lepšie pre vás. Chaotickému pocitu pridáva zvláštna fyzika postavičiek, ktorá vás dokáže rozhodiť. Hra je však návyková, disponuje farebnou grafikou a ponúka množstvo vecí, ktoré si postupom času môžete odomknúť.

Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.2
Aktuálna cena: Zdarma

Puzzlescapes

Puzzlescapes je novinkou, ktorá zaručí dokonalý relax. Anglicky hovoriacich jedincov zabaví rôznymi krížovkami a hlavolamami, ktoré občas dajú zabrať. Uhádnuť musíte rôzne slová, no po náročnejších úrovniach si oddýchnete pri zvieracích puzzles. Tieto časti puzzle vyzbierate prejdením celého levelu. Vždy sa však pomocou písmen budete snažiť vytvárať slová do krížovky. Určite to predsa mnohí z vás poznajú.

Verzia: 2.94
Aktuálna cena: Zdarma

Happy Scratch

Máte radi lotériu? Tak potom si určite užijete následujúcu hru. Tá vám umožní rôzne stávky za herné peniaze. Zatočiť si môžete kolesom šťastia, šťastie si dokonale otestujete aj po kúpe virtuálneho stieracieho žrebu. Taktiež s určitosťou skúsite “Lucky Spin” a v Happy Scratch sa celkovo dobre zabavíte.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

3.11.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Roman

  Názov článku “TOP Android aplikácie týždňa” nezodpovedá obsahu. Objavujú sa tu stále iba nasprostasté hry pre závislákov. Zmysluplná a dobrá appka sa tu neobjavila už celé veky.

  • skoda9635

   Berie sa to ako TOP najsťahovanejšie aplikácie týždňa. Aj ja by som tu rád videl niečo kvalitné bohužiaľ tak to je.

  • Tomáš Kanálik

   Do týchto článkov sa snažíme zaradiť aplikácie, ktoré prednedávnom prišli do Obchodu Play. Každú ktorú tu zaradím si vyskúšam a žiaľ, aj ja by som si prial, aby som tu mohol dať niečo praktické, no takéto nástroje zväčša obsahujú tak veľké množstvo reklám, že to stráca na svojej šikovnosti. Snáď sa nabudúci týždeň pošťastí :) .

 • SimSonIt

  By som fakt rad vedel, ci si autor tohto clanku tie “top aplilkacie” aj nainstaloval (a nechal)!

  • Tomáš Kanálik

   Áno, appky som samozrejme vyskúšal a tie najnovšie čo prišli do Obchodu Play a fungovali ako mali som pridal do výberu. Niektoré aplikácie ktoré by sa dali využiť v praxi obsahovali také množstvo reklám, že som tu nechal radšej len následovné hry.

+