MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

Idle Car

Pokiaľ ste sa za detstva neustále čudovali, ako sa vyrábajú autá, táto jednoduchá hra vám to ukáže. Naučíte sa nielen to, ako funguje auto, ale sa aj skvelo zabavíte. Odomknite si množstvo variácií áut a upravte si ich podľa vašich predstáv. V hre nechýbajú ani prekvapenia, ako epické autá, ktoré sú napríklad s autonómnym riadením.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Rush Wars

Novinka zo štúdia Supercell vás opäť nakopne novou hrou. Tvorcovia hier Clash of Clans a Clash Royal uvádzajú ďalšiu strategickú hru s názvom Rush Wars. Dočkáte sa nových charakterov a ďalších náročných výziev poraziť svojho súpera. Vykopajte vo svojej dedine zlato, zbohatnite a rozšírte svoje majetky. Takisto však môžete zbohatnúť na úkor druhých a pokradnúť im zásoby. Pamätajte však, že napadnutí môžete by aj vy, kedykoľvek a kdekoľvek.

Verzia: 0.64
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.64
Aktuálna cena: Zdarma

HappySlice

Táto hra vám dá predstavu, že krájate jedlo ako pravý sushi majster. Overte si rýchlosť a šikovnosť vašich prstov v novej hre, ktorá sa volá HappySlice. Podobne, ako legendárny Fruit Ninja, aj v tomto prípade si otestujete nielen vašu trpezlivosť. Narežte jedlo najrýchlejšie, ako sa dá!

Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Abs Workout – Male Fitness

Novinka pre mužov, ktorí chcú nabrať svaly na bruchu. Na začiatku si zvoľte náročnostný program, ktorý chcete počas tridsiatich dní absolvovať. Kalórie budete páliť rýchlejšie a zároveň uvidíte nielen zmeny vo veľkosti vašich svalov, ale aj vo vašej váhe. Aplikácia sľubuje naozaj veľa, no je iba na vás, ako veľmi sa budete snažiť. Každý deň si zároveň môžete sledovať vaše štatistiky a uvidíte, kde je potrebné sa zlepšiť.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

31.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+