MojAndroid

Rok 2016 je už oficiálne za nami. Niekomu ubehol pomalšie, niekomu rýchlejšie, no všetci máme jedno spoločné – rovnaké množstvo dostupných Android aplikácií. To množstvo nie je vôbec malé. Aplikácie pribúdajú každý deň a nájsť medzi nimi skutočné klenoty nie je vôbec jednoduché. My sa vám snažíme prinášať výber Android aplikácií každý týždeň, no nie vždy sa nám podarí nájsť tie najlepšie. Niektoré týždne sú na dobré aplikácie bohatšie, iné sú oveľa suchšie.

lenovo-moto-z-play-recenzia-16

Rok je ale skutočne dlhá doba. Za taký čas si väčšina z nás nájde aspoň jednu-dve nové aplikácie, ktoré sme dovtedy prehliadali a dáme im šancu. Niektoré dokonca možno zmenia celý spôsob, akým používame inteligentné zariadenia. Čaro aplikácií spočíva v prakticky neobmedzených možnostiach vývojárov. Nové funkcie systému prinášajú nové možnosti, a tak sa stále objavujú aplikácie, s akými sme sa ešte nestretli.

obchod-play_titulka

Vás, milí čitatelia, je oveľa viac ako nás v redakcii. My sa snažíme nové aplikácie objavovať neustále a ak nájdeme nejakú zaujímavú, zaručene vás o nej informujeme. Ktorá aplikácia vlani oslovila vás? Ktorá zmenila spôsob, akým používate vaše zariadenie? Dajte nám vedieť v diskusii pod článkom a podeľte sa s nami aj ostatnými čitateľmi o vaše najobľúbenejšie aplikácie minulého roku.

8.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+