MojAndroid

Strategy&Tactics:Medieval Wars

Legendárne stredoveké vojny vám vo vašej obývačke sľúbiť nemôžem, no jedno viem. Titul Strategy&Tactics:Medieval Wars vás vtiahne do týchto bojov aspoň vo virtuálnej podobe, a teda vo forme hry. Pýtate sa, čo bude vašou úlohou? Je to jednoduché – skĺbiť stratégiu a taktiku so správnym načasovaním a silou a zaútočiť na nepriateľské vojská. Nastať môžu pochopiteľne dva prípady – môžete súboj vyhrať, alebo prehrať. Aby nastal prvý z prípadov, využívať môžete tiež viacero vylepšení, ktoré je následne po vyhratej vojne možné obmieňať, dopĺňať a rôzne vylepšovať. Celkovo na vás v hre čakajú historicky podložené 4 kampane zahŕňajúce 25 misií, 11 dokázaných scenárov, 13 popredných bojov v histórii Európy, či celkovo 21 rôznych typov vojsk a bojových jednotiek. Hrať pritom nebudete aj sami, nakoľko titul implementuje tiež multiplayer. Bojovať tak môžete proti reálnym hráčom z celého sveta, ale aj svojim známym, či priateľom. Ak vás hra zaujala, zaobstarať si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu, a to za cenu dva a pol eura.

strategy strategy2

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: 2,99 €

Defend your life!

O tom, že aj Brno má svojich vývojárov – a poriadne kvalitných, sa presvedčíme v nasledujúcom hernom titule. V tom bude vašim cieľom bojovať vo vnútri ľudského tela o prežitie pacienta, a to spôsobom, že budete brániť jeho vnútornosti pred nepriateľskými baktériami. Hru ale sťažuje fakt, že telo nemusí prijímať tieto boje kladne a postupne sa z neho vytráca život. V takomto prípade musia prísť na rad elektrošoky, adrenalín, kyslík a mnohé ďalšie pomôcky na záchranu ľudského života.

defend-your-life-4 defend-your-life-5

Verzia: 1.0078
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0078
Aktuálna cena: Zdarma

Calculate the Squares

A dáme si aj logický titul, čo poviete? Nemusíte sa báť, žiadne krkolomné matematické rovnice tu riešiť nebudete. Vašou úlohou je navzájom odstrániť štvorce z herného plánu, ktoré po sčítaní, odčítaní, vydelení a prenásobení dávajú rovnaké výsledky, a teda sa zhodujú aspoň v dvoch prípadoch. V praxi to znamená, že pri sčítaní 8 a 2, či 5 a 5, kde bude výsledok 10, sa obe tieto štvorce navzájom vymažú a uvoľnovať sa budú postupne ďalšie. Hra začína veľmi jednoduchou operáciou sčítania, postupne narazíte aj na násobenie či delenie, avšak žiadne hrôzostrašné čísla na vás nečakajú. Výhodou hry je tiež implementácia multiplayeru, vďaka ktorému môžete v správnosti výpočtov súperiť aj so svojimi priateľmi.

HRY-Calculate-the-Squares-a HRY-Calculate-the-Squares-c

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Odd Bot Out

A po matematike si dáme aj trochu fyziky. Opäť to pritom nebude nič prevratné, vývojári tentokrát prebalili už známe hry z rôznych platforiem do krajšej a jednoduchšej formy, pričom pozmenili herný princíp a príbeh hry. Tentokrát bude vašou úlohou dostať sa s robotom z továrne na výrobu, pričom nemôžete zabúdať na zákony fyziky a musíte ich využívať v svoj prospech. Nie vždy to však s kladkami a pákami budete mať jednoduché, a tak bude musieť prísť na rad, čas od času, aj vlastnoručne vyrobené abstraktné vozidlo, ktoré vám výrazne dopomôže k presunu po mape. Hra je v Obchode Google Play dostupná vo svojich dvoch verziách – platenej a bezplatnej. Zatiaľ čo v prvom prípade nájdeme v hre celkovo až 100 rôzne obtiažnych levelov, bez príplatku si naplno užijete len 10 misií.

robot robot2

Skyward

Na hernom pláne na vás čakajú tentokrát dve farebné guľôčky. Tie musíte posúvať po ploche, respektíve vežičkách a opevnení tak, aby sa na danom predmete udržali. Po každom skoku však jedna z tehličiek odpadne a vy prichádzate o možnosť vrátiť sa späť. Chybný krok vás tak môže stáť veľa, nezabúdajte navyše, že obe guľôčky musíte mať v tesnom závese za sebou a posúvať ich prakticky súčasne. Hra, ktorá má čo ponúknuť aj hráčom z logického sektoru je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Google Play celkom zdarma, pričom zaobstarať si ju môžete aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

sky sky2

Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.3
Aktuálna cena: Zdarma

Godfire: Rise of Prometheus

Spojenie arkádovky a akčnej adventúry predpovedá slušný herný zážitok, obzvlášť pri titule s kvalitnou grafikou a zaujímavým príbehom. A práve takým titulom Godfire: Rise of Prometheus je. Vašim cieľom bude v postave vojaka hájiť záujmy planéty Zem v boji s nepriateľskými zložkami, ktoré by radi osídlili našu planétu. Obsadiť sa ju budú snažiť všetkými možnými spôsobmi, tým najjednoduchším je vyhubiť ľudstvo. Práve to budete brániť vlastným telom a s využitím vašich nadprirodzených schopností. Tie navyše môžete obmieňať a upgrade-ovať, o jednotvárnosť sa tak obávať rozhodne nemusíte. Meniť môžete taktiež brnenie a zbrane, pre lepší a presnejší útok. Základná verzia hry je – až prekvapivo dostupná zdarma, in-app nákupom sa tu však nevyhnete.

prome prome2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+