MojAndroid

Snowboard Party 2

Myslím si, že detailnejšie predstavovanie titulu by v tomto prípade nebolo na mieste. Ako už totiž názov naznačuje, pôjde o pokračovanie mimoriadne obľúbenej snowboardovej hry, ktorú si nadšenci Androidu mohli do svojich zariadení nainštalovať už pred nejakým časom. Pochopiteľne, vynovená verzia prichádza s lepšími možnosťami i opravami pôvodných chýb.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,59 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,59 €

Alpha Squadron 2

Dnes tu máme aj niečo pre milovníkov vesmírnych strieľačiek – a to skutočnú lahôdku! Páliť totiž budete priamo z kokpitu vlastnej vesmírnej lode, pomocou vyslaných rán sa pritom budete snažiť zastaviť v ceste kozmické vozidlá nepriateľov. Svoje lode a zbrane si navyše môžete rôzne vylepšovať, čo vám dopomôže k celkovému víťazstvu.

Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.03
Aktuálna cena: Zdarma

Flight Pilot Simulator 3D

Máte pravdu. V Obchode Google Play môžeme spomínaný titul nájsť už dlhší čas, v našom výbere sa však neocitol náhodou. V nedávnej minulosti totiž prešiel veľkou aktualizáciou, ktorá pridala nové možnosti, čím úroveň hry ešte viac stúpla. Ako z názvu vyplýva, pôjde pritom o letecký titul, respektíve akýsi simulátor, v ktorom bude vašou úlohou ovládať lietadlá rôznych typov, tvarov a veľkostí, vyhýbať sa musíte, pochopiteľne, kolíziám a podobným nechceným zážitkom.

3 4

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

Drifty Road

Titul Drifty Road je priamym dôkazom toho, že aj 3D grafika môže byť mimoriadne jednoduchá a jej využitie nevyžaduje extrémne vysoké parametre zariadení. Napokon, jednoduchým to ostáva aj herný princíp, úlohou hráča bude „vyberať“ zákruty šmykom, pri tom si však musí dávať pozor na viaceré prekážky, či už stacionárne, alebo protiidúce vozidlá.

dr dr1

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Breath of light

Logická hra? Hypnotická hra? A čo tak spojiť tieto dva žánre dokopy? Zrejme to si povedali vývojári zo štúdia Many Monkeys Development Pty Ltd a vznikol ich najnovší počin, Breath of Light. Prečo o ňom vravím ako o hypnotickom? Dôvodov je hneď niekoľko. Či už je to farebné prevedenie, alebo hudba, ktorá hrá v pozadí, hráč má pocit, ako keby ho niečo nútilo túto hru dohrať až dokonca. Jedinou nevýhodou titulu môže byť jeho vyššia cena, ak vás ale trailer zaujme, rozhodne neuvažujte a hru si zaobstarajte.

Verzia: 1.0.1612
Aktuálna cena: 3,29 €
Verzia: 1.0.1612
Aktuálna cena: 3,29 €

Westbound: Gold Rush

Predstavte si situáciu, že sa vám po ceste na západ pokazí auto. Nájdenie údolia so zlatom sa tak môže poriadne skomplikovať. Stať sa vám to ale môže aj medzi usadlíkmi, ktorí majú rovnaký cieľ ako vy. V tom prípade je lepšie spojiť sily a vydať sa po stopách spoločne. Práve to sa stane aj v titule Westbound: Gold Rush, kde okrem drahých kovov objavíte aj krásnu prírodu a zaujímavé životné príbehy.

1 2
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
16.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+