MojAndroid

Monster Math

Rodičia zbystrite, hráči ignorujte. Monster Math väčšinu dospelých pravdepodobne nezaujme. Hra totižto ponúka nenáročný gameplay a hravú grafiku pre deti. Okrem toho, ako už názov predpovedá, jedná sa o náučnú hru, ktorá má za cieľ naučiť deti základné počítanie. Modrou guľôčkou sa pohybujete tam, kam sa dotknete na displeji, a strieľate po nepriateľských príšerkách vždy, keď správne zodpovedáte úlohu. V hlavnom menu si môžete vybrať, čo deti budú počítať.

s_55b1ee429bdf028e3ea4a91138974df5_h300

Verzia: 125
Aktuálna cena: Zdarma

Don’t Grind

Don’t Grind určite patrí k tým zaujímavejším hrám v Google Play. Vďaka príjemnej hudbe a krásnymi animáciami si získa veľa hráčov, ktorí vyhľadávajú niečo nové. Dôležité je zabezpečiť, aby vaša pochutina (banán, steak, zmrzlina a ďalšie skiny) prežila. To zaručíte tak, že budete neustále skákať nad oceľovými pílami, ktoré sa pod vami točia na plné obrátky. Dajte ale pozor, píly, lasery alebo aj rakety vyskočia na vás niekedy aj zboku alebo zhora.

maxresdefault

Verzia: 1.0.35
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.35
Aktuálna cena: Zdarma

Krteček a drak

Máme tu ďalšiu hru pre deti, ktorá sa dostala do výberu týždňa. Tentokrát ale osloví aj dospelých, ktorí si chcú zaspomínať na nostalgické časy z detstva. Hovoríme o Krtkovi od Zděnka Milera. Hra sa volá Krteček a drak a na Google Play ju symbolicky nájdeme už od 30. novembra, kedy bolo 5. výročie úmrtia českého autora týchto populárnych večerníčkov. V hre bežíte s najznámejšími postavičkami, ktoré za sebou ťahajú draka, a vašou úlohou je, aby vám ho nezhodil žiadny bocian, hmyz alebo iné prekážky.

Krteček a drak

Verzia: 1.35
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.35
Aktuálna cena: Zdarma

Polytopia

Zahrajte si túto strategickú adventúru, kde musíte ovládnuť svet, objavovať neznáme územia, skúmať najnovšie technológie alebo bojovať proti nepriateľským kmeňom. Vyberte si váš kmeň/klan a budujte si impérium v niekoľkých prostrediach ako sú studené lesy Bardurie, Kickoo džungle alebo púšte Oumajov. Výhodou je, že mapy sa automaticky generujú, takže z každej jednotlivej hry budete mať rozdielny zážitok.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Soldiers Inc.

Dej sa odohráva v roku 2037 a diabolská spoločnosť Phoenix Corporation zabrala Selva De Fuego, kde sa nachádza sérum potrebné pre záchranu životov. Celý svet sa preto spojil proti Phoenix Corporation a majú povolené vtrhnúť na Selva De Fuego, aby zničili túto diabolskú spoločnosť. Toto je dej strategickej hry Soldier Inc. V nej budujete svoju vojenskú základňu, vytvárate armádu a posielate vojakov na misie. Vyhráte vtedy, keď porazíte Phoenix skoršie ako vaši rivali.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
10.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+