MojAndroid

Darkness Reborn

Svet pohltil chaos a blázinec, rytier bol prekliaty a odsúdený na smrť! Ani to mu však nebráni pokračovať v boji za dobro, kde bude jeho cieľom poraziť nepriateľské totalistické zložky a nastoliť na svete pokoj. To však nebude také jednoduché, rytierovi boj neustále sťažuje fakt, že mu je v pätách nebezpečný drak. V hre pritom prevažujú PvP boje v počte 3 na 3, zahrať si tak môžete aj proti svojim známym, či priateľom.

D D2

Puppet Soccer Champions-League

Mnoho z vás možno pozná túto hru z jej rovnomennej desktopovej podoby, ak nie, tak vám ju v krátkosti predstavím. Ide o jednoduchý a pritom poriadne náročný titul s futbalovou tématikou, kde bude vašou úlohou s vašim obľúbeným hráčom postupovať dopredu, respektíve dozadu, prípadne skákať a kopať do lopty tak, aby tá skončila v sieti súpera. Proti lopte môžete vyštartovať tiež hlavou, pričom v takomto prípade sa už k strele pripravovať nemusíte. Čakajú tu na vás aj rôzne zábavné bonusy, ako polepenie a zmrazenie hráča, super rýchlosť a mnohé iné. Tie môžete počas hry získať ako vy, tak aj váš súper. Hra s jednoduchou grafikou a ešte jednoduchším princípom by sa mohla zdať ako ľahká, zdanie ale klame a neraz tu narazíte na poriadne tvrdú prekážku.

 pup pup2

Turbo Dismount™

Aj tento legendárny crash simulátor pozná väčšina hráčov z počítačov. Cieľom hry je zničiť všetko navôkol, a to takým spôsobom, že nasadnete na jedno z vašich vozidiel a vydáte sa na trať plnú prekážok, ktoré vám dopomôžu k dokonalej demolácii. Či už to bude auto, alebo motorka, na každom dopravnom prostriedku máte špeciálne možnosti demolácie, hrá tak nedoberá rázom úplne iné kontúry a užijete si ešte viac zábavy.

 tur tur2

Verzia: 1.31.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.31.0
Aktuálna cena: Zdarma

Endless Doves

Mnoho z vás si povie, že ide o ďalšiu napodobneninu dnes už takmer zabudnutej hry Flappy Bird. A máte pravdu. Aj tu bude vašim cieľom dostať sa s holubicou pomedzi sériu prekážok vo vašej ceste čo najďalej, aj tu na vás čaká jednoduchá pixelová grafika dokombinovaná hudbou z titulov podobných Super Máriovi. Čo je ale oproti Flappy Bird iné je, že tu nenájdete jednotvárne prekážky, ale aj rôzne zákruty a mnohé ďalšie prekvapenia. Na výber máte tiež hneď niekoľko ďalších „letúnov“, za spomenutie stojí napríklad včela.

en en2

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Creature Academy

Akadémia kreatúr? Trochu zvláštny názov pre hru, no o to výstižnejší. Práve vy takú akadémiu budete vlastniť a trénovať v nej budete stovky podivných tvorov, z ktorých každý je niečím výnimočný. Pýtate sa k čomu ich budete trénovať? Odpoveď je jednoduchá – k boju. Ako to už býva, bojovať budú proti zlému nepriateľovi, ktorého by bolo vhodné poraziť. Či sa vám to podarí – to už záleží len na vašej šikovnosti a stratégii, nereálny cieľ to ale ani zďaleka nie je.

 Cre Cre2

24.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+