MojAndroid

Barty Run

Šialená akčná hra je v Obchode Google Play k dispozícii síce ešte len deň, no už teraz sa môže popýšiť veľkou popularitou medzi hráčmi. Veď práve netradičný príbeh je tým, čo hru odlišuje od jej konkurencie. Vžijete sa tu totiž do kože prasaťa (stroskotanca). Možno to bude znieť divne, no toto prasa počas svojej plavby loďou narazilo na nečakanú prekážku a uviazlo na opustenom ostrove. Ten však tak celkom vyľudnený nie je, okupujú ho totiž zlí piráti, ktorí návštevníkov nemajú vôbec radi. Ružové stretnutie tak pred nimi musí utiecť, pričom po ceste bude zbierať zlaté mince, za ktoré si neskôr môže dokúpiť rôzne vylepšenia.

Barty2

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Teen Patti Gold ♠ 2

Nová kartová hra si okamžite získala srdcia desať-tisícok hráčov po celom svete. A niet sa čomu čudovať, veď Teen Patti Gold ♠ 2 je titulom veľmi kvalitným. Príjemné prostredie dopĺňa zaujímavá hudba a efekty, ktoré ešte umocňujú ten pravý pocit z kasína. Za červeným stolom sa pritom bude odohrávať nejedno napínavé kolo kartovej hry, pričom hrať nebudete sami. Do hry vás totiž môže vyzvať niečo okolo 350 000 hráčov z celého sveta. O nedostatok súperov sa tak obávať rozhodne nemusíte.

table

 

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

SimCity Buildlt

Pokračovanie obľúbenej staviteľskej hry od EA zavítalo do Google Play, kde si okamžite našlo svoju cieľovú skupinku hráčov. Ak máte radi kvalitné staviteľské hry, tento titul je pre vás priam ako stvorený. Vylepšené funkcie totiž dopĺňajú tiež nové zaujímavosti, ako rozsiahlejšie požiare, povodne, či znečistenie vášho mesta.

sim

 

Verzia: 1.21.2.71359
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.21.2.71359
Aktuálna cena: Zdarma

Gravity Transformer

Ak máte radi transformerov, 3D grafiku a akčné hry, potom je pre vás Gravity Transformer ušitá presne na mieru. V hre využijete svoje pohotové reakcie, vďaka ktorým sa budete vyhýbať prekážkam na mape. Ovládanie je pritom intuitívne, pri pohybe využijete len základné dotykové gestá, ako potiahnutie prsta na vrchnú/spodnú časť obrazovky, pričom do strán posuniete svoju postavičku naklonením smartfónu.

tra

 

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Basketball Tournament

Ani kategória športových hier neostala bez povšimnutia. Do jej rodiny sa totiž pridal nový basketbalový simulátor, ktorého vývojári sľubujú jednoduché ovládanie, zaujímavé misie, či realistickú fyziku. V hre pritom nejde o nič iné, ako sa z vyznačeného bodu presne trafiť do koša zaveseného nad hracou plochou. Vaše úspešné zásahy sa následne budú zapisovať do tabuľky, v ktorej sa budete môcť porovnávať aj so svojimi priateľmi.

b

 

Verzia: 1.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.8
Aktuálna cena: Zdarma
22.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+