MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 31. týždeň 2017

Big Slogan Quiz

Po otvorení prvého levelu, sa vám zobrazí slogan. Pod ním je výber troch možností, z ktorých je jedna správna. Nie sú tam uvedené konkrétne názvy spoločností, ale ich logá. Na zvládnutie každej otázky máte 7 sekúnd, pričom každý level obsahuje 15 otázok. Aby ste mohli prejsť do ďalšieho levelu, je potrebné aspoň 13-krát správne odpovedať. Slogany sú kompletné a je potrebné ich priradiť k správnej spoločnosti. Postupom hry sa náročnosť zvyšuje. Titul Big Slogan Quiz si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Questy Quest

V hre máte rôzne levely, ktoré sa odomknú až napredovaním vašej hry a šikovnosti. Rovnako aj ďalšie vylepšené postavičky a zbrane. Po zvládnutí jednotlivých výziev získavate aj bonusy, napr. v podobe elixírov na spomaľovanie času a podobne. Vtedy sa vám triafa do terča, samozrejme, trochu jednoduchšie. Titul Questy Quest je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play zadarmo. Hra však obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.101.1124
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.101.1124
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

Carmageddon: Crashers

Hráč so svojim autom ide v rámci hry po jednosmernej dráhe oproti svojmu súperovi, ktorého musí v čo najvyššej rýchlosti nabúrať. To dosiahne správnym radením rýchlosti. Popritom môže na drahé meniť smer ak chce niekoho zraziť. Následný náraz je vyhodnotený a hráč odmenený. Nechýbajú nákupy a vylepšenia ďalších nových vozidiel či súčastí do vozidiel. Titul s názvom Carmageddon: Crashers si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo. Hra však obsahuje početné in-app nákupy.

Verzia: 56301.5380
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 56301.5380
Aktuálna cena: Zdarma

Holy Potatoes!

Pri prevádzkovaní vlastného obchodu bude pomerne náročné získať prax a rýchlo reagovať na prichádzajúce situácie. Vašim cieľom je využiť špeciálne nástroje na výrobu zbraní a následne ich predať asi 70 hrdinom zo „zemiakového“ sveta. Na výber bude viac ako 200 zbraní a tiež ďalšie šialené formy podnikania so zbraňami. Hra ponúka na pozadí skutočne príjemnú hudbu z dielne známeho skladateľa menom Kimura Masahikom. Simulátor Holy Potatoes! si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 4,99 eur.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: 4,99 €

Gunship Battle 2 VR

Posledným titulom v dnešnom výbere je lahôdka pre fanúšikov virtuálnej reality. Hra je vytvorená primárne pre platformu Daydream VR. Vy sa ocitnete v úlohe Dylana, ktorý pracuje na tajnom projekte organizovanom vládou. Cez úskalia a problémy sa presúvate akčnými scénami. Na svoje si prídu aj milovníci armádnej techniky. Hru s názvom Gunship Battle 2 VR si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo.

[app_badge id=“com.joycity.gsb2vr“ price=““ size=“M“

12.8.2017

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+