MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 30. týždeň 2017

The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim

Hra debutovala pôvodne v marci ešte ako BETA verzia na PC platformu. Mnohí hráči nazvali hru ako klon titulu Hearthstone, avšak v rámci hry je možné pozorovať skôr niekoľko spoločných prvkov s titulmi od Blizzard. Používatelia, ktorí prepoja svoje účty Bethesda a Twitch.tv, môžu získať odmeny v hre iba sledovaním alebo tiež živým vysielaním prostredníctvom Twitch.tv. V Obchode Play je mobilná hra The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim dostupná na stiahnutie zadarmo. V priebehu hrania sa však môžete stretnúť s poplatkami v podobe in-app nákupov.

Verzia: 1.70.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.70.1
Aktuálna cena: Zdarma

Linelight

Linelight je jednoduchou logickou puzzle hrou. Po grafickej stránke sa jedná o úplne minimalistickú hru. V hre ovládate lúč svetla, ktorým sa môžete pohybovať po určených líniách s cieľom získať svetelný zdroj a dostať sa do ďalšieho levelu. Musíte sa pritom vyhnúť rôznym prekážkam, nepriateľským červeným lúčom. K tomu vám slúžia rôzne výhybky na zmenu liniek, kľúče k otvoreniu zábran a ďalšie pomôcky. Postupom v hre sa ale obtiažnosť a zábava stupňuje. Hru si môžete stiahnuť z Obchodu Play za poplatok 2,09€.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: 1,99 €

Galaxy of Pen & Paper

Ide o klasické RPG s vývojom postáv, zbieraním predmetov a ťahovými súbojmi. Hra obsahuje humorné hlášky aj odkazy na rôzne popkultúrne postavy a predmety. Grafický 8-bitový štýl pomáha navodiť atmosféru starších RPG hier z prelomu 80-tych a 90-tych rokov. Zatiaľ  čo  v staršom  Knights of Pen & Paper sa vydávate do fantasy sveta v štýle Pána Prsteňov, v Galaxy of Pen & Paper objavujete nové planéty a bojujete vo vesmírnych súbojoch humorne parodujúcich vesmírne série Star Wars a Star Trek. Hra je dostupná na stiahnutie z Obchodu Play za jednorázový poplatok 5,49€.

Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: 3,89 €
Verzia: 1.0.7
Aktuálna cena: 3,89 €

Middle-earth: Shadow of War

Mobilná verzia bude mať s dospelou PC verziou po hernej stránke veľmi malo spoločné. Herný mechanizmus je jednoduchý. Jednotlivé misie v príbehovej línii prechádzate so skupinou vybraných troch alebo štyroch hrdinov. V izometrickej 3D grafike sa musíte prebiť levelom plným nepriateľov. Pri real time boji máte možnosť rozmiestniť hrdinov, ovládať ich pohyb, určiť na koho majú útočiť alebo využiť po nabití špeciálny útok každého z hrdinov. Hra Middle-earth: Shadow of War aktuálne ešte nie je dostupná, jej vydanie sa odhaduje už v najbližšom období. Záujemcovia si môžu túto hru v Obchode Play zadarmo predbežne zaregistrovať.

Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.2.51715
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma

Grand Steal Auto

Nie, nejedná sa o ďalší diel zo série Grand Theft Auto. Ide o odlišný titul s názvom Grand Steal Auto, ktorý ponúkne prostredie mesta, zbrane a akciu. Vašou hlavnou náplňou práce bude pochopiteľne krádež áut. Hra ponúka príjemnú 3D grafiku, efekty a tiež zaujímavý príbeh. Nebude chýbať bitka medzi ostatnými zločineckými skupinami v meste a vám ako hlavnému hrdinovi pôjde neraz o život. Herný titul Grand Steal Auto si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

5.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+