MojAndroid

Traffic Rider

Dlho očakávaný  herný titul od tvorcov legendárneho Traffic Racer sa pred niekoľkými dňami konečne objavil v obchode Play. Pôjde pritom o skvelé preteky cestných motocyklov, ktoré budú medzi hrami na Androide len veľmi ťažko hľadať konkurenciu. Ak ste milovníkom silných strojov a pretekov, potom by titul Traffic Rider nemal chýbať vo vašom zariadení.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Swing

Zatúžili ste po po jednoduchej hre, v ktorej bude vašou úlohou zdolávať rôzne prekážky v ceste za vytúženým cieľom? Potom zbystrite svoju pozornosť, hra Swing totiž ponúkne používateľovi azda všetko, čo môže od dobrej „plošinovky“ očakávať. A možno aj o čosi viac.

Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2
Aktuálna cena: Zdarma

The Room Three

Podržte sa. V obchode Play sa po najnovšom objavil aj počin vývojárskeho štúdia Fireproof Games, ktorý prináša tretie pokračovanie obľúbenej hernej ságy s názvom The Room. Ako už iste tušíte, to so sebou prinesie viacero opráv chýb z predošlých verzií, ako i nové a vylepšené možnosti hrania.

Verzia: 1.03
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 2,09 €
Verzia: 1.03
Pôvodná cena: 4,49 €
Aktuálna cena: 2,09 €

Downtown Showdown

Hier, v ktorých je cieľom vybudovať vlastné mesto a následne sa starať o jeho bezproblémový chod, je na Android vcelku dosť. Preto je príchod každého ďalšieho takéhoto titulu miernym prekvapením, no aj potešením. Medzi hry totiž prinesie nové vylepšenia, čím núti konkurenciu okamžite reagovať. Výnimku netvorí ani Downtown Showdown, ktorý si môžete stiahnuť pomocou nižšie priloženého odkazu.

21

Shapeout

Tituly inšpirujúce sa Material dizajnom si v obchode Play získavajú čoraz viac priazne. Preto sa nemôžeme čudovať, že praktiky každá nová hra je ladená do takéhoto grafického spracovania. Výnimku netvorí Shapeout, v ktorom budú na hráča čakať stavebné bloky, ktoré sa postupne budú dostávať na herný plán. Vašou úlohou bude tieto bloky zobrazujúce rôzne geometrické objekty odkrývať a spájať z nich predmety.

Shapeout Shapeout1

Verzia: 1.05
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.05
Aktuálna cena: Zdarma

The Pit

Dnešný výber hier ukončíme nekonečnou „behačkou“, ktorá dokáže priviesť hráča skutočne do šialenstva. Svojou závislosťou ju pritom možno pokojne prirovnať k legendárnemu Flappy bird, pričom aj v tomto prípade bude vašou úlohou postupovať po hernom pláne, kde sa budete musieť vyhýnať viacerým prekážkam.

20.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+