MojAndroid

SeaBoard

Mnohým z vás tento titul nebude vôbec cudzí, nakoľko už nejaký čas ho môžete hrať aj na konkurenčnej platforme iOS. Pre tých, ktorí o hre počujú prvýkrát spomeniem základný príbeh, a síce, že v dobrodružnom titule bude vašou úlohou vydať sa po stopách kapitánov Dozu, Yorubu a Nooka, ktorí zasvätili svoj život plavbe po mori a objavovaniu doteraz neprebádaných ostrovov a oblastí. A niečo podobné budete robiť aj vy – avšak s tým rozdielom, že vy si počas plavby po rozbúrenom oceáne môžete sami vybrať, či sa vydáte cestou kapitánov Dozu, Yorubu a Nooka, alebo to radšej skúsite s vykopávkami, alebo v kuchyni. Doza, Yoruba a Nook. Jedno je však isté – počas plavby na vás bude čakať množstvo zábavy a prekvapení, z ktorých možno spomenúť napríklad prepad lode, alebo objavenie “zlatej bane” vo forme skvelého miesta pre rybárčenie. Objaviť môžete tiež rôzne vzácne archeologické vykopávky, ale tiež cenné kovy, ktoré sa vám neskôr pri obchodovaní môžu hodiť. To, ako s objavenými predmetmi naložíte, závisí pritom len na vás. Jedno je ale isté – s titulom SeaBord si užijete hodiny zábavy a objavovania človekom dosiaľ nepoznaných oblastí.

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Puppet Punch

Umenie, to nemusia byť často len nezáživné obrazy a všedné sochy. Umenie možno poňať aj zábavným štýlom, tak, ako to spravili vývojári hry Puppet Punch. Hlavným hrdinom titulu je mladík Pablo, ktorý denno-denne prežíval svoj obyčajný život, jedného dňa sa ale rozhodol niečo zmeniť. Vydal sa teda na dobrodružnú cestu, počas ktorej bude stretávať množstvo postáv z bábkového divadla. Možno to bude znieť čudne, ale tieto bábky budú na Pabla útočiť pomocou ohnivých šípov, nožov, mečov, alebo úplne iných – a často aj nebezpečnejších zbraní. Pablo pritom musí útoky odvrátiť a súpera zdolať. To, či sa mu to podarí, závisí pritom len a len na vašej šikovnosti. Ak vás zaujímavý titul Puppet Punch zaujal, stiahnuť si ho môžete z Obchodu Google Play celkom zdarma – a to aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

https://www.youtube.com/watch?v=1KaaFHaOH1w

Archery Master

Máte pravdu, v Obchode Google Play nájdeme lukostreleckých titulov viac než dosť. Ešte skôr, ako hru Archery Master úplne zatratíte, by som ale chcel spomenúť, že práve v tomto prípade ide o jeden z najlepších titulov implementujúcich luk a šíp vôbec. Archery Master pritom nie je žiadna nová hra, v uplynulých dňoch ale prešla veľkou aktualizáciou, ktorá jej pridala nové levely a ešte viac pozdvihla jej úroveň. A o čo tu vlastne pôjde? Vaša úloha bude prostá – do rúk uchopíte luk, do ktorého opatrne zasuniete šíp a zamierite na cieľ. Pochopiteľne, ak chcete zvíťaziť, hrot šípu sa musí zapichnúť čo najbližšie k žltému kruhu vo vnútri terča. Pri vypočítavaní trasy si však dávajte veľký pozor, let šípu totiž môže ovplyvniť hneď niekoľko faktorov. Či už je to sila a smer výstrelu, materiál, z ktorého je šíp vytvorený, vzdialenosť terča od strelca, alebo rýchlosť a smer vetra, všetky tieto faktory môžu narobiť poriadnu “šarapatu”. Ak vás titul Archery Master zaujal a ste milovníkom lukostrelectva, neváhajte si ho stiahnuť! Za hranie totiž nemusíte zaplatiť ani cent.

ar ar2

Verzia: 2.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.8
Aktuálna cena: Zdarma

Knights of Pen and Paper 2

Hra, o ktorej už zrejme drvivá väčšina z vás počula je po čase späť, so svojou úplne novou a ešte lepšou verziou.  Knights of Pen and Paper 2 pritom ostáva podobný svojmu staršiemu bratovi, zmenili sa v podstate možnosti hrania, pribudli tiež pochopiteľne nové postavy a zlepšilo sa samotné spracovanie titulu. Po novom si tu pri voľbe postavy môžete vyberať hneď medzi niekoľkými, za spomenutie stojí napríklad elf, alebo trpaslík. V obľúbenom RPG titule pritom svojim postavám môžete nastaviť aj jedinečné charaktery, ktoré sa nebudú opakovať vo viacerých prípadoch. Nová kampaň pritom ponúka hodiny blúdenia v labyrintoch a bludiskách. Ak vás titul zaujal, neváhajte si ho stiahnuť – pripravte si však 5 €.

Verzia: 2.6.23
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.23
Aktuálna cena: Zdarma

Bird Climb

Uznávam, hra Bird Climb môže vyzerať na prvý pohľad trochu bláznivo, ak si ju ale raz vyskúšate, iný Multiplayer titul už so svojimi priateľmi chcieť nebudete. Pýtate sa, o čo vlastne v Bird Climb ide? Je to jednoduché. Každý hráč si zvolí svojho vtáčika, s ktorým sa bude snažiť dostať na čo najvyššie poschodie. Vtáčika posúvate kliknutím, pričom čím rýchlejšie na váš displej ťuknete, tým rýchlejšie poletíte smerom nahor. Po ceste na vás pritom čaká množstvo zaujímavých predmetov, medzi ktoré patria aj rôzne drahokamy. Tie môžete následne po odohraní hry vymieňať za nové, rôzne vylepšené postavy. Tak čo, vyzvete v Online Multiplayeri titule svojich priateľov a porovnáte si vašu šikovnosť?

Verzia: 1.0.19
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.19
Aktuálna cena: Zdarma

Snake Rewind

Predpokladám, že legendárneho “hadíka” netreba nijako extra predstavovať. Hra, ktorá bežala na našich starých “hlúpych” telefónoch azda aj niekoľko hodín denne sa konečne, aj so svojim pôvodným tímom vývojárov z Rumilus Design dočkala svojho znovuzrodenia a zavítala do Obchodu Google Play. Samozrejme, dnes už je graficky aj herne na trochu inej úrovni, ako tomu bolo pred niekoľkými rokmi, jej princíp ale ostáva nezmenený. Stále tu budete ovládať virtuálneho hada, ktorý po zjedení ovocia narastie do dĺžky, pričom na vaše konto pribudnú body. Dávať si však musíte pozor na rozmiestnené bonusy po mape, ktoré môžu vášho hada poriadne zmeniť, respektíve zrýchliť a vy sa tak ľahko dostanete do problémov.

Verzia: 1.1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
22.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+