MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Rekapituláciu zaujímavých tipov v rámci mobilných hier tak dostanete pravidelne každý týždeň. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 1. týždeň 2018
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 50. týždeň 2017

Popup Zoo 1

Spoločnosť EasyCo prichádza na slovenský trh s novou edukačnou hrou Neobear Popup Zoo 1. Jej základom sú hracie kartičky a rozšírená realita v podaní smartfónu či tabletu. Pomocou rozšírenej reality sa totiž kalsické 2D obrázky na kartičkách premenia na virtuálne 360-stupňové obrázky vo vašom zariadení. Tie tu dokonca vydá na vašom tablete alebo v chytrom telefóne, ktoré sa pohybujú a vydávajú zvuky. Kartičky a príslušenstvo Popup Zoo 1 nájdete v e-shope www.easystore.cz.

Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Star Wars: Rivals

Herný titul, ktorý vás ponorí do sveta Star Wars je svojim konceptom a štýlom veľmi podobný staršiemu titulu Star Wars Battlefront 2. Napriek tomu však pravdepodobne pôjde o “must-have” mobilnú hru pre všetkých Star Wars fanúšikov. Súboje medzi hráčmi (PvP) sú nabité akčnými scénami, bojovať môžete v reálnom čase a vyzývať hráčov je možné naprieč podporovanými platformami. Vašich hrdinov či hernú stratégiu si pochopiteľne môžete upravovať v priebehu samotného hrania. Herný titul Star Wars: Rivals je možné aktuálne predbežne zaregistrovať v Obchode Play.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Ashworld

Hra Ashworld prišla pôvodne ešte v septembri 2017 na platformu PC, následne v decembri rovnakého roku na platformu iOS. Teraz prichádza aj pre fanúšikov mobilných Android hier. V hre sa pohybujete po prehľadnom 2D prostredí a snažíte sa vykorčuľovať z problémov. Príbeh hry opisuje svet zničený nukleárnou vojnou z roku 2017. Vy sa v rámci nachádzate na zničenom svete o 400 rokov neskôr. Nechýba prispôsobenie rozloženia či veľkosti ovládacích prvkov, poteší tiež podpora externého ovládača prostredníctvom funkcie USB OTG.

Verzia: 1.5.6
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,79 €
Verzia: 1.5.6
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,79 €

Incredibox

Z dielne vývojárov So Far So Good prichádza nový herný titul s názvom Incredibox. Hra ponúka skutočne príjemné grafické spracovanie. V rámci hrania sa prenesiete do sveta beat-boxerov, môžete vylepšiť ich štýl či módne doplnky, cieľom je však aj tak vytvoriť ten najlepší “drop.” Herný titul Incredibox si môžete stiahnuť bez ďalších poplatkov a reklám prostredníctvom Obchodu Play za sumu 3,99€.

Verzia: 0.3.2
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 0.3.2
Aktuálna cena: 3,99 €

Spiky Trees

Herný titul Spiky Trees z dielne vývojárov Appsolute Games poriadne otestuje vaše rýchle reakcie, presnosť, šikovnosť, ale aj trpezlivosť. Prostredníctvom štvorcového objektu sa pohybujete dolu po pomyselnom strome plnom nebezpečných nástrah. Vašim cieľom je pochopiteľne dostať sa čo najďalej a zbierať prípadné bonusy. Po ceste vás však čakajú nepredvídateľné prekážky. Hru Spiky Trees si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. Obsahuje však reklamy a in-app nákupy.

Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1
Aktuálna cena: Zdarma
14.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+