MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Rekapituláciu zaujímavých tipov v rámci mobilných hier tak dostanete pravidelne každý týždeň. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 49. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 48. týždeň 2017

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Harry Potter: Hogwarts Mystery umožní hráčom vytvoriť vlastnú čarodejnicu alebo čarodejníka a preskúmať čarodejnícke mesto skutočne do detailov. K dispozícii budú čarodejnícke triedy, súperenie medzi jednotlivými školami či interakcia so známymi filmovými postavami ako Dumbledore alebo Hagrid. Tvorcovia z Jam City hovoria, že titul Hogwarts Mystery bude zameraný na príbehy, no viac podrobnejších informácií o samotnej hernej štruktúre zatiaľ nepoznáme. Herný titul Harry Potter: Hogwarts Mystery je aktuálne naplánovaný na jar 2018 pre platformy Android a iOS.

Piknik Slovo

Slovná hra Piknik Slovo je zameraná najmä na slovnú zásobu a kombinatoriku. Napriek tomu skôr, či neskôr každý hráč narazí na kombináciu, s ktorou si jednoducho nebude vedieť poradiť na prvý a možno ani na druhý pohľad. Stačí sa však poobzerať v samotnom prostredí hry a nájdete hneď tri možnosti nápovedy či pomôcky. Herný titul si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje in-app nákupy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Portal Knights

Herný titul s názvom Portal Nights z dielne herného štúdia 505 Games Srl prichádza so skutočne zaujímavou kombináciou. Predstavte si populárny titul Minecraft spojený s dynamickou hrou, kde hrá hlavnú rolu samotný príbeh hry. Vznikne práve 3D RPG titul Portal Knights, ktorý si môžete teraz stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play za sumu 5,49€. Hru si môžete vychutnať bez reklám a bez in-app nákupov.

Verzia: 1.3.5
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 5,49 €
Verzia: 1.3.5
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 5,49 €

Undersea

Undersea od herného štúdia Mamau vás prevedie podmorským svetom, ktorý môže pôsobiť mierne sci-fi či trochu desivo. So zaujímavými stvoreniami sa premávate jednotlivými levelmi a prekonávate stanovené prekážky. Hra ponúka príjemné grafické spracovanie. Príjemným bonusom je fakt, že hru Undersea si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play zadarmo a bez reklám. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Radiaton Island Free

Posledný herný titul dnešného výberu je odľahčená verzia plnohodnotnej verzie hry Radiaton Island. Hlavnou úlohou je skôr pritiahnuť hráčov, aby si herný titul skúsili a následne si zakúpili plnú verziu hry. Napriek tomu grafický a herný zážitok je na dobrej úrovni a vy si môžete “free” verziu hry Radiaton Island stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje in-app nákupy.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
17.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+