MojAndroid

Crossy Road

Uznávam, hra je svojim spôsobom poriadne svojská, no ako inak, ako bláznivým titulom by sme dnešnú ponuku začali. Crossy Road je na pochopenie jednoduchou, no zároveň poriadne náročnou hrou. Vašou úlohou bude preskákať so sliepkou, koňom, prípadne podobnými stvoreniami cez frekventovanú cestu tak, aby sa nikomu nič nestalo. To sa na prvý pohľad môže javiť ako nereálne, no ak zapojíte všetky mozgové bunky a svoje jednotlivé kroky si vpred premyslíte a naplánujete, nešťastiu môžete predísť. Pri ceste však neostanete. S pribúdajúcimi levelmi pribudnú aj nové prekážky, ktoré navyše budú naďalej meniť svoju prvotnú úlohu. Prejsť vás už bude môcť aj vlak, rovnako tak budete môcť spadnúť do rozbúrenej rieky. Prvotne napevno postavené pomocné drevené platformy sa rázom zmenia na rýchlo sa pohybujúce záchytné body, ktorých sa musíte zachytiť. Pri titule Crossy Road si istotne užijete množstvo zábavy a zapojíte aj svoje zmýšľanie. A hoci sa in-app nákupom nevyhnete ani tu, základná verzia hry je k dispozícii celkom zdarma.

 crossy crossy2

Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.8722
Aktuálna cena: Zdarma

N.O.V.A 3 Freedom Edition

Mnoho z vás určite pozná aj verziu obľúbenej FPS hry s názvom Near Orbit Vanguard Alliance, ktorá sa na platformu Android dostala už vcelku dávno. Tá vás ale môže vyjsť poriadne draho. Až 90 € by ste nechali Gameloftu v prípade, že by ste chceli využívať všetky jej výhody naplno. Tomu je však koniec a obľúbené vývojárske štúdio vydalo aj free verziu zdrama, ba dokonca aj bez dodatočných in-app nákupov. Jedinou nevýhodou hry sú reklamy, na ktoré sa ale dá rýchlo zvyknúť a vývojárom to vyčítať rozhodne nemôžeme. Tieto navyše priamo do hry nezasahujú a objavia sa skôr len sporadicky, čo je veľkou výhodou hry. FPS strieľačku so stále peknou grafikou, zaujímavým príbehom a presonalizáciou si tak užijete prakticky naplno. Od hry ale nečakajte žiadne najnovšie supermoderné zbrane, či najfuturistickejších protivníkom. Aj napriek svojmu veku ale N.O.V.A rozhodne stále má čo ponúknuť.

nova3-3 (1) nova3-4

UC Crazy Run

Ako už z názvu vyplýva, v tomto prípade pôjde o poriadne šialenú behačku. Aspoň to tak sľubujú vývojári. A my môžeme len súhlasiť. Hlavným hrdinom kresleného titulu bude tentokrát veverička, ktorá ide za svojim cieľom naprieč nástrahám veľkomesta a naprieč všetkým prekážkam, ktoré po ceste bude musieť zdolávať. Hra pritom ale nepozostáva z jednej nekonečnej mapy, ale obsahuje niekoľko minihier, respektíve jednotlivých levelov.  Počas tých môžete po mape zbierať bonusy vo forme žaluďov, ktoré následne môžete uplatňovať v interaktívnom obchode pri vylepšovaní svojej veveričky. Navyše, pri stiahnutí hry teraz automaticky získate 22 tisíc žaluďov, ktoré bohate postačia na prvotné investície do vášho chlpatého kamaráta. Výhodou hry je jej bezplatnosť, trochu nepochopiteľnými pre mňa ostávajú in-app nákupy vo výške až do 126 €. Nuž, zrejme je to kompenzácia za bezplatnú verziu hry, ktorú si môžete stiahnuť aj pomocou nášho nižšie priloženého odkazu.

uc u

Egg Catcher

Chytač vajec. Aj tak by sa táto hra dala vo svojom voľnom preklade pomenovať, no ostaňme pri anglickej verzii. Napokon, titul z Anglicka pochádza. Vašou úlohou bude uchopiť do svojich rúk pletený kôš a nachytať čo najväčší počet slepačích vajec. Jedno vajce pritom predstavuje prírastok 1 čísla k celkovému skóre, pričom v hre je obmedzený počet pádov vajec na zem. Každé nezachytenie znamená ich následné rozbitie, po ktorom zasa nasleduje predčasný koniec hry. Tá je spočiatku pomerne jednoduchá, no pýcha sliepok padá čoraz rýchlejšie, vo väčšom čase a nie v pravidelných útvaroch, zabrať tak dáte aj svojim prstom. Zábavná hra sa v Obchode Google Play objavila celkom zdarma, vzhľadom na množstvo podobných konkurenčných titulov a nie príliš obľúbený štýl hry sa však nemožno čudovať. V in-app nákupoch môžete následne napríklad odstrániť reklamy, ktoré ale veľmi neprekážajú.

egg egg2

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Parking Reloaded 3D

Aj náš dnes posledný titul bude dostupný vo svojej bezplatnej verzie. Pôjde pritom o parkovaciu hru, ktorá sa inšpirovala hneď niekoľkými konkurenčnými titulmi, pričom od každého si vzala niečo. Výsledkom je kvalitný titul s množstvom levelov a pomerne dobrou 3D grafikou, na ktorej by sa však ešte nejaké “mušky” rozhodne vychytať dali. Na druhú stranu ale hra príliš vnútro vášho zariadenia nezaťaží, má totiž len vskutku minimálne požiadavky. Na jej rozbehnutie vám postačí 512 MB operačnej pamäte RAM a rozlíšenie 800 x 400 pixelov, čo už snáď v dnešnej dobe problémom nebude. Parking Reloaded 3D ponúka celkovo až 100 levelov, pričom ich náročnosť stúpa priamo úmerne s ich poradovým číslom.

par par2

Verzia: 1.27
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.27
Aktuálna cena: Zdarma

13.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+