MojAndroid

Attenborough’s Story of Life

Pri príležitosti predstavenia dokumentu Planet Earth II sa v obchode Play objavila aplikácia Attenborough’s Story of Life. Tá rozpráva príbeh o populárnom dokumentaristovi Davidovi Attenboroughovi, ktorý má na svedomí množstvo fenomenálnych dokumentárnych filmov a seriálov. V aplikácii nájdete atraktívnu kolekciu filmov, ktorú pripravil sám Sir David a mnohí ďalší. Budete si tak môcť užiť jedinečné zábery z prírody našej úžasnej planéty. Z množstva fascinujúcich ukážok si budete môcť vytvoriť vlastné kolekcie a tie potom zdieľať s vašimi známymi. Aplikácia je skvelým lákadlom k samotnému dokumentu, ktorý je od 6. novembra predstavovaný v šiestich samostatných častiach.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Code Hub

Ak sa potrebujete zdokonaliť v programovacom jazyku HTML alebo CSS, pomôže vám aplikácia Code Hub. Tá ponúka veľmi prehľadne usporiadané lekcie a cvičenia, vďaka ktorým si osvojíte všetky najdôležitejšie prvky týchto jazykov za veľmi krátky čas. Aplikácia je vhodná pre začiatočníkov, pokročilých a aj skúsenejších programátorov a webových dizajnérov. Aplikácia ponúka veľmi prehľadné menu a systém učenia a zároveň aj možnosť kedykoľvek získať podporu vo forme vlastných otázok. K dispozícii je pritom úplne zadarmo a bez akýchkoľvek mikrotransakcií.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Flip Browser

Ak vám z nejakého dôvodu nevyhovuje aplikácia Link Bubble, ktorá umožňuje načítavanie internetových odkazov na pozadí v plávajúcej bubline, máte k dispozícii zaujímavé alternatívy. Jednou z nich je aj aplikácia Flip Browser, ktorá ponúka veľmi podobné funkcie a možnosti. Aj tu platí, že linky z iných aplikácií sa načítavajú na pozadí v plávajúcej bubline a vy tak môžete ďalej pokračovať v prehliadaní sociálnej siete. Aplikácia poteší aj tým, že je zameraná na čítanie bez rozptyľovania vďaka módu na celú obrazovku. Nechýba ani možnosť ukladať si odkazy do záložiek a mnohé ďalšie funkcie. Aplikácia je dostupná zadarmo a bez akýchkoľvek mikrotransakcií, takže vám nič nebráni v tom vyskúšať ju aj na vašom smartfóne.

Verzia: 2.3.13
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.3.13
Aktuálna cena: Zdarma

Open GApps

Ak patríte medzi pokročilých používateľov, ktorí si na svoje Android zariadenie často inštalujú novú alternatívnu ROM, určite ste sa už stretli s potrebou stiahnuť si aktuálnu verziu GApps. Tieto Google aplikácie sú často esenciálne pre plnohodnotné využívanie ROM a služieb Google a často sa menia a aktualizujú. Vďaka aplikácii Open GApps môžete mať stále poruke najaktuálnejšie GApps a bez problémov si ich aj stiahnuť do vášho zariadenia. Samozrejme, aj táto aplikácia je dostupná úplne zadarmo a bez akýchkoľvek in-app nákupov.

Pulse

Aplikácia Pulse je skvelou alternatívou k tradičnej aplikácii s SMS správami. Umožňuje posielať SMS cez telefón, tablet a počítač a dokonca si vďaka nej môžete prečítať správy aj na systéme Android TV či Android Wear. Okrem toho ale ponúka obrovské množstvo funkcií vrátane pokročilých nástrojov na prispôsobenie prostredia. Nechýbajú možnosti pre archivovanie konverzácií, plánovanie správ, prehľadávanie konverzácií, rýchle odpovede, odklad notifikácií a množstvo ďalšieho, na čo ste možno zvyknutí z iných komunikačných služieb.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Volume Scheduler

Zvukové profily v systéme Android ešte stále nie sú na takej úrovni ako by sme možno očakávali. Aj preto je zmena tohto profilu jednou z činností, ktoré v priebehu dňa musíme vykonávať aj niekoľkokrát. Existujú nástroje pre tvorbu samostatných profilov, no tie sú často zbytočne komplikované. Jednoduchá aplikácia Volume Scheduler umožňuje načasovať zvukové profily presne podľa vášho denného harmonogramu. Vďaka tomu sa nemusíte báť, že vám telefón zazvoní počas stretnutia alebo porady alebo počas prednášky v škole. Aplikácia pritom nespotrebúva extra energiu kvôli využívaniu Wi-Fi či GPS tak, ako je to v prípade mnohých podobných titulov. Ovládanie aplikácie je pritom veľmi jednoduché, no zároveň tu nájdete aj množstvo pokročilých možností a funkcií, vďaka ktorým si môžete nastaviť skutočne všetko.

Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.11
Aktuálna cena: Zdarma

26.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+