MojAndroid

Máte deň blbec a už sa tešíte domov, ako si ľahnete na posteľ a budete oddychovať? Určite nie ste sami. Ak pri oddychu preferujete hranie mobilných hier, rozhodne by ste si do mobilu mali nainštalovať tituly, ktoré vám dnes odporučíme. Mnohí ich označujú za tituly s motívom “Zen” – teda s motívom rozjímania a meditácie. My ich označujeme všeobecne ako hry určené na oddych a relaxovanie. Veríme, že vám pomôžu v chvíľach, kedy nechcete myslieť na nič, iba dodať telu odpočinok.

Monument Valley

Monument Valley je prepracovaný titul, ktorý si vyslúžil už množstvo ocenení a okrem chytľavého gameplay-u ponúka aj naozaj krásne grafické spracovanie. Jeho logicky založené levely vás nútia rozmýšľať o premiestňovaní predmetov, otáčaní hracej plochy do nereálnych tvarov a podobne. Celkovo táto hra ponúka niekoľko desiatok levelov, ktoré spoločne vytvárajú jednotný príbeh, čo vás bude nútiť prechádzať úroveň za úrovňou.

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

Threes

Táto puzzle hra je svojím princípom veľmi jednoduchá, no pri jej hraní sa vaše mozgové závity určite nudiť nebudú. Hlavnou úlohou hráča je na hracom poli s rozmermi 4×4 posúvať čísla tak, aby dokázal získať dvojnásobky číslic – napríklad 3×2=6, 6×2=12, 12×2=24, atď. V hre nie sú žiadne iné pravidlá a je len na vás a vašej šikovnosti aké skóre nahráte. Po zakúpení hry vás nebudú otravovať žiadne reklamy, ako ani otravné vnútroherné nákupy.

Verzia: 1.3.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.7
Aktuálna cena: Zdarma

TwoDots

Hra TwoDots je pokračovaním úspešného titulu Dots. Princíp hry sa v zásade nezmenil a opäť tu budete spájať bodky rovnakej farby. Čím viac ich spojíte, tým viac bodov dostanete. Zmenil sa ale herný pôdorys, keď v originálnej hre ste mali k dispozícii niekoľko herných módov a vašou úlohou bolo nahrať čo najvyššie skóre. Teraz je k dispozícii 135 rozličných levelov, ktoré na prvý pohľad pripomínajú populárne “ságy” Bubble Witch Saga či Candy Crush Saga. V hre je stále dostupná možnosť súperiť s priateľmi a prekonávať ich skóre, no tentokrát je titul viac uvoľnený a určený je skôr pre chvíle relaxu.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma

The Room Two

Výnimočná 3D puzzle zábavka The Room Two je zaujímavým titulom, v ktorom hráči otáčajú a pohybujú objektmi s cieľom zistiť odpovede na niektoré otázky. Napriek grafickému spracovaniu, ktoré patrí k najlepším v tejto kategórii, hra ponúka aj zaujímavý príbeh muža, ktorý študuje nejaký výskum svojho priateľa a snaží sa rozlúštiť mnohé záhady. Ide naozaj o pútavú hru, ktorá je v obchode Play dostupná v dvoch pokračovaniach.

Verzia: 1.07
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.07
Pôvodná cena: 2,29 €
Aktuálna cena: Zdarma

Osmos HD

Princíp hry Osmos je veľmi jednoduchý. Vo vašich rukách sa ocitne malá bunka, ktorú riadite a vašou úlohou je pohlcovať menšie bunky, ktoré sa pohybujú v plazmatickej tekutine okolo vás. Pozor si musíte dávať na väčšie bunky či parazitické organizmy, ktoré po vás môžu zaútočiť. Zdá sa vám táto hra až príliš jednoduchá? Nenechajte sa odlákať slovami a vyskúšajte si ju zadarmo aj vy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Ďalšie časti seriálu TOP 5 Android hry
20.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+