MojAndroid

V dnešnej časti Top 10 najsťahovanejších aplikácií sme sa zamerali na najsťahovanejšie aplikácie s vianočnou tématikou.

 Christmas Frames

Ozdobte fotografie svojich známych alebo iné obrázky vianočným rámom. Okrem toho môžete pomocou aplikácie pridávať aj ďalšie efekty, text alebo fotografie orezať, otočiť a zdieľať na sociálnych sieťach. Na výber je 30 vianočných rámikov a populárne efekty, ako sepia, loom, retro, urban magic a ďalšie.

  

 Christmas RADIO

Rádio, ktoré navodí tú správnu vianočnú atmosféru. Aplikácia Christmas RADIO vám prináša výber viac ako 50-tich staníc, ktoré hrajú vianočné hity všade tam, kde sa pripojíte k internetu.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 Christmas Ringtones

Čo by to boli za vianoce, keby v týchto dňoch nezazvonila na vašom Android telefóne vianočná melódia. Pomocou aplikácie Christmas Ringtones si môžete jednoducho nastaviť zvonenie pre prichádzajúce hovory, SMS alebo alarm. Na výber tu nájdete viac ako 45 zvonení.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 Snow Stars Free

Pozadie Snow Stars patrí s viac ako pol miliónom stiahnutí k najpopulárnejším vianočným pozadiam na Google Play. Zaujať by vás mohlo najmä svojim motívom padajúcich snehových vločiek, ktoré dopadajú na zem pokrytú rôznymi predmetmi – imelom, perníkmi, snehuliakmi, darčekmi alebo napríklad aj vianočnými guľami. (Snow Stars: Vianočné pozadie pre váš Android)

 

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

 Bakery Story: Christmas

Navrhnite pekáreň svojich snov, kde sa budú piecť tie najkrajšie a najdelikátnejšie cukrovinky. Vyberajte z veľkého množstva stolov, stoličiek, obrazov a iných vecí, ktoré spravia vašu pekáreň skutočne unikátnou. Fantázii sa medze nekladú.

 

Verzia: 1.6.0.3g
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.0.3g
Aktuálna cena: Zdarma

100 Christmas Gifts

Puzzle vianočná hra od vývojárov hier 100 Gates a Room Escape, v ktorej je vašou úlohou pomôcť Santovi vyriešiť záhadu izby tak, aby ste sa mohli posunúť do ďalšej. Pri hľadaní riešenia môžete použiť akýkoľvek spôsob pre odomknutie ďalšej miestnosti, či už posun prsta po displeji, zatrasenie telefónu alebo stláčanie tlačidiel v miestnosti.

 

 Santa’s Village

Postavte Santovi dedinu s prístreškom pre elfov a vlastnou fabrikou pre výrobu hračiek. Naučte lietať soby a navštívte suseda Yetiho. To všetko v hre Santa’s Village, ktorá okrem mini hier ponúka viac ako 120 budov a dekorácií, ktoré môžete použiť pri stavbe dediny. Vyberte si z desiatok hračiek, ktoré budete vyrábať a zistite, aké to je žiť na severnom póle.

 

 Winter Snowflakes Free LWP

Živé pozadie, ktoré navodí tu správnu vianočnú náladu. Nechajte svoju plochu zmrznúť a nechať po nej poletovať snehové vločky.

 

 GO Locker Christmas Eve Theme

Vianočná téma pre uzamykaciu obrazovku aplikácie GO Locker.

 

Christmas wallpapers

Zbierka najlepších vianočných pozadí vo vysokej kvalite.

 

22.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+