MojAndroid

MôjAndroid.sk vám prináša desiatku najsťahovanejších bezplatných Android aplikácií za 48. týždeň tohto roka.

 Rope Escape

Katapultujte sa hlboko v srdci džungle a použite vaše lano na to, aby ste sa dostali čo najvyššie a najďalej. Vo vzduchu budú na vás čakať rôzne prekážky ako napríklad kamene, ktoré však môžete využiť vo svoj prospech. V hre nájdete aj vzducholode alebo rakety, pomocou ktorých môžete získať ďalšie body.

 

Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.22
Aktuálna cena: Zdarma

 Advanced Mobile Care

Advanced Mobile care je all-in-one Android aplikácia pre zabezpečenie a optimalizáciu vášho Android smartfónu. Ponúka skenovanie po nebezpečnom malware v reálnom čase, ale aj systémové profily, ktoré zvýšia výkon zariadenia v hrách alebo predĺžia životnosť batérie. K dispozícii je tiež vlastný Task Killer a Privacy Locker, ktorý zabezpečí prístup k vašim fotografiám či iným dátam pomocou hesla.

 

Verzia: 5.9.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.9.4
Aktuálna cena: Zdarma

 Cugga App Market

Alternatíva k aplikácii Google Play. Pomocou Cugga App Market môžete prehľadávať aplikácie z Google Play novými spôsobmi. K dispozícii sú nové špeciálne kategórie, v ktorých nájdete napríklad aplikácie odrážajúce vašu náladu, hobby alebo aktuálne pocity.

 

 GTA Radio

Ak patríte medzi fanúšikov GTA (Grand Theft Auto), určite by vám vo vašom Android zariadení nemala chýbať aplikácia GTA Radio, pomocou ktorej môžete počúvať obľúbené rádia z tejto hry. Výber zahŕňa všetky stanice z GTA III, GTA Vice City, GTA Liberty City Stories, GTA Vice City Stories, GTA San Andreas a GTA IV.

 

 Smart WiFi Toggler

Ušetrite drahocennú energiu pomocou aplikácie Smart WiFi Toggler. Pomocou nej môžete jednoducho riadiť  pripojenie WiFi podľa určitých pravidiel, ako napríklad v závislosti od polohy alebo dosahu konkrétnej WiFi siete. Viac sa dozviete tu => Smart WiFi Toggler: Šetríme energiu s inteligentným spravovaním pripojenia WiFi.

 

Verzia: 2.5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.4
Aktuálna cena: Zdarma

 Outlook.com
Oficiálna aplikácia spoločnosti Microsoft pre Android, ktorá umožní prístup k e-mailovým správam pomocou outlook.com. V zozname funkcií môžete nájsť napríklad push notifikácie na prichádzajúce správy, synchronizáciu s kalendárom a kontaktami uložených v zariadení alebo tiež možnosť posielať a prijímať prílohy.
 
 Metro Total Protection App
Ďalšia z radu aplikácií, ktoré sa snažia o ochranu vášho zariadenia pred stratením alebo krádežou. Svoj telefón môžete na diaľku lokalizovať, zablokovať, spustiť alarm alebo úplne vymazať.
 

Oh, My Brain! Block Puzzle

Zábavná puzzle hra, ktorá spája hry typu tetris a tangram. Princíp hry je veľmi jednoduchý. Stavebné bloky, dobre známe z tetrisu, musíte usporiadať tak, aby pasovali do vyznačeného regiónu. Hra ponúka na poskladanie 2000 levelov, pričom každý z nich ma vždy len jedno správne riešenie.

 

Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma

 Under the Sea Live Wallpaper

Podmorský svet ako živá tapeta pre váš Android. Vyskúšajte Under the Sea Live Wallpaper s realistickou 3D animáciou.

Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.3
Aktuálna cena: Zdarma

 Snowfall Free Live Wallpaper

Živé pozadie, ktoré skvele vystihuje zimné ročné obdobie vrátane vianoc. Snehové vločky poletujúce medzi zasneženými stromami skrášlia plochu vášho Androidu ako nikdy predtým. Pri zakúpení plnej verzie na vás navyše čakajú aj stromy ozdobené vianočnými svetielkami alebo tiež meniaci sa čas dňa.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

1.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+