MojAndroid

MôjAndroid.sk vám prináša desiatku najsťahovanejších bezplatných Android aplikácií za 38. týždeň tohto roka.

Bubble ShooterBubble Shooter

Zábavná a návyková hra s guľôčkami, v ktorej sa musíte zbaviť všetkých guľôčok na hracej ploche tým, že ich budete ukladať vedľa seba. Umiestnite aspoň tri guľôčky rovnakej farby vedľa seba a zmiznú. K dispozícii je 300 levelov a rôzne scény.

Verzia: 2.22.40
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.22.40
Aktuálna cena: Zdarma

Facebook MessengerFacebook Messenger

Populárna chatovacia aplikácie pre chatovanie s priateľmi na sociálnej sieti Facebook, Facebook Messenger, dostala v tomto týždni aktualizáciu. Tá priniesla úplne nový dizajn ako v zozname kontaktov, tak aj v konverzačnom okne. V aplikácii nájdete skryté menu so zoznamom online kontaktov, ktoré je dostupné vždy napravo a zobrazí sa po posunutí prsta sprava doľava. Vaše obľúbené kontakty sa tu zobrazia vždy navrchu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Talking GingerTalking Ginger

Ginger je malý kocúr, ktorý sa práve chystá do postele. Predtým však potrebuje očistiť zuby, osprchovať a ísť na nočník. Zakaždým keď mu pomôžete, odblokujete nový kúsok Gingerovho mysteriózneho sna. Celkovo ich je 50. Ginger tiež zopakuje po vás všetko čo poviete smiešnym mačacím hlasom.

Verzia: 2.5.3.35
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.3.35
Aktuálna cena: Zdarma

Sonar: Friends NearbySonar: Friends Nearby

Sonar aplikácia je najlepším spôsobom ako sa spojiť a zdieľať  so svojimi priateľmi alebo ľuďmi s podobnými záujmami ako máte vy. Aplikácia podporuje sociálne siete ako  Facebook, LinkedIn, Foursquare a tiež Twitter. Môžete nastaviť svoj status, chatovať so Sonar používateľmi alebo napríklad zdieľať svoju polohu a zistiť to, kde sa nachádzajú vaši priatelia. Ak nebudete chcieť, aby o vás vedeli vaši známi, môžete hocikedy zdieľanie polohy vypnúť.

 

Clean MasterClean Master

Čistenie vášho smartfónu od nepotrebných súborov nebolo nikdy jednoduchšie. Pomocou aplikácie Clean Master môžete jednoducho vyčistiť vyrovnávacie pamäte, nepoužívané súbory, históriu a balíčky aplikácií v Androide.

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

MovieTubeMovieTube

Aplikácia, pomocou ktorej si pozriete filmy zadarmo dostupné na Youtube. Roztriedené sú do šiestich kategórií podľa krajiny pôvodu: US/UK, Európa, India, Kórea, Čína a Japonsko.

 

GO SMS Pro Colorglass GetjarGO SMS Pro Colorglass Getjar

Nový skin pre SMS aplikáciu GO SMS.

 

Self Cure (Home Remedies)Self Cure (Home Remedies)

Aplikácia SelfCure vám pomôže vyliečiť sa z choroby bez potreby navštíviť doktora. SelfCure ponúka zoznam receptov na prírodné lieky, rovnako ako aj možnosť identifikovať chorobu na základe symptómov. V databáze aplikácie nájdete recepty na vyliečenie viac ako tisícky rôznych chorôb. Všetky sú dostupné v angličtine.

 

aDownloader NewaDownloader New

Nový downloader pre operačný systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich a vyšší, s prispôsobeným používateľským prostredím pre tablety. aDownloader je aplikácia s natívnou podporou sťahovania torrentov, no nechýba ani možnosť sťahovať dáta z klasických internetových stránok. Podporuje funkciu “break-and-resume”, vďaka ktorej už nemusíte pri prerušení sťahovania začínať odznova.

 

Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.0
Aktuálna cena: Zdarma

Subway Surfers Subway Surfers

Jeden z najväčších hitov na iOS, hra Subway Surfers, je teraz dostupná aj pre Android. Hra je zábavná a zároveň návyková aj vďaka svojej jednoduchosti. Jej hlavným motívom je nekonečná naháňačka sprejera s menom Jake, ktorý uteká pred rukou zákona. Nemôžete sa nechať chytiť a popritom musíte nazbierať čo najviac mincí. (Subway Surfers: populárna naháňačka sprejera je teraz zadarmo dostupná na Google Play)

Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.85.0
Aktuálna cena: Zdarma

22.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+