MojAndroid

MojAndroid.sk je tu opäť s vašou obľúbenou desiatkou najsťahovanejších aplikácií/hier- tentokrát za 25. týždeň tohto roku. Môžete sa tešiť na novú dávku zábavných hier a užitočných aplikácií. Nech sa páči. 

Take me Home Take me Home

Vynikajúca puzzle hra s pekným dizajnom levelov, grafikou a  systémom odmien pomocou mincí. Vašou misiou je dostať Bubu, skákajúcu loptu, naspäť domov do lesa. Na ceste stretne veľa priateľov, no nie všetci budú k Bubu priateľskí – dávajte si pozor!


QR kód

Android Market

Angry Birds SeasonsAngry Birds Seasons

Letná dávka nových Angry Birds levelov v podobe Angry Birds Seasons: Summer Pignic.


QR kód

Android Market

My Beach Free My Beach Free

Zažite vlastnú pláž na svojom Androide so živým pozadím My Beach Free.

QR kód

Android Market

Free Music Download Free Music Download

Dnes existuje veľa webov , kde je možne hudbu sťahovať legálne a najmä zadarmo. Využite túto možnosť s aplikáciou Free Music Download a sťahujte milióny piesní!

QR kód

Android Market

App Cache CleanerApp Cache Cleaner

Táto aplikácia je nástrojom pre vymazanie dočasných súborov, ktoré boli vytvorené používaním aplikácií -teraz stačí jedno kliknutie a zabrané miesto získate späť.

QR kód

Android Market

 

Talking Ben the Dog Talking Ben the Dog

Ben je bývalým profesorom chémie, ktorý má rád svoj pohodlný život plný jedla, pitia a čítania novín. Na to, aby zložil svoje noviny, ho musíte dostatočne dlho otravovať. Potom môžete k nemu hovoriť, poštuchať ho, poštekliť alebo dokonca s ním telefonovať.

QR kód

Android Market

Office Jerk Free Office Jerk Free

Práca v kancelárii môže byť niekedy pekná nuda a keď oproti vám sedí kolega, ktorý sa rád vtiera šéfovi a všetko zlé na vás donáša, je to o to horšie. Spravte tomu koniec a vychutnajte si svoju odplatu hádzaním všetkého čo je po ruke.

QR kód

Android Market

VLC DirectVLC Direct

Jednoduchá ale  mocná streamovacia aplikácia, ktorá ako jediná na celom Android Markete umožňuje streamovanie videa a hudby z počítača do Android telefónu a naopak.

QR kód

Android Market

GTunes Music Lite GTunes Music Lite

Jednoduchý nástroj pre vyhľadávanie, sťahovanie a prehrávanie miliónov skladieb v MP3 dostupných na verejných serveroch ako sú jamendo.com, 7digital.com, Last.fm a iné.

QR kód

Android Market

JustPictures! JustPictures!

JustPictures! vám umožní prehliadať fotografie z webov Picasa, Flickr, Smugmug, Facebook, Photobucket, Windows Live, Tumblr, Deviant Art, Imgur a z vašej SD karty v jednoduchom a účelnom dizajne aplikácie.

QR kód

Android Market

27.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+