MojAndroid

MôjAndroid.sk vám prináša desiatku najsťahovanejších bezplatných Android aplikácií za 18. týždeň tohto roka.

   Drippler – Android Updates

Drippler je Android aplikácia rovnomennej webstránky, ktorá informuje o novinkách vo svete Androidu. Okrem noviniek nájdete v tejto aplikácii aj aktualizácie či tipy na Android aplikácie a hry.

  

 

Drippler – Android Updates
Drippler
Verzia 1.51 (3. 5. 2012)
Veľkosť 1,8 MB
2.1+

Zadarmo

 —–

   Gravity Project

Nová 3D hra založená na behaní. Gravitácia tu nehrá žiadnu rolu a čo poteší, je výborná grafika a hrateľnosť, ktorá oslovila už státisíce ľudí.

  

 

GRAVITY PROJECT
ALPER SARIKAYA
Verzia 1.3 (8. 4. 2012)
Veľkosť 25 MB
2.1+

Zadarmo

—–

   The Avengers-Iron Man Mark VII

Táto komiksová aplikácia vznikla na základe rovnomenného filmu, ktorý zobrazuje príbeh hlavného hrdinu, Tonyho Starka alias Iron Mana. Okrem komiksu si môže vychutnať napríklad aj originálne soundtracky z filmov Iron Man I. a Iron Man II. .

  

 

The Avengers-Iron Man Mark VII
Loud Crow Interactive Inc.
Verzia 1.2 (3. 5. 2012)
Veľkosť 35 MB
2.2+

Zadarmo

—-

   Mega Jump

Pekná farbená skákačka, o ktorej si môžete prečítať aj v našom článku Obedná prestávka: Mega Jump – super skákačka s peknou grafikou!.

  

 

Mega Jump
Get Set Games Inc.
Verzia 1.5.2.1 (18. 4. 2012)
Veľkosť 22 MB
2.2+

Zadarmo

 —–

   Line

Plnohodnotný komunikačný nástroj, ktorý využíva už viac ako 33 miliónov používateľov. Pomocou internetového pripojenia môžete posielať fotky, správy alebo telefonovať s kýmkoľvek po celom svete, pre fungovanie však budete potrebovať užívateľské konto.

  

 

LINE
NAVER
Verzia 2.2.2 (27. 4. 2012)
Veľkosť 9,9 MB
2.1+

Zadarmo

  —–

   Solid Explorer Beta

Ďalší adept na správcu súborov vášho zariadenia, ktorý je zatiaľ dostupný len v beta verzii. Ponúka pekne graficky spracované prostredie a množstvo funkcií, medzi ktoré patrí napríklad práca s dvoma oknami naraz, drag&drop ovládanie, FTP zdieľanie, podpora čítania alebo vytvárania ZIP a TAR zložiek a mnoho iného.

 

Solid Explorer Beta
Krzysztof Głodowski
Verzia 1.2.2 (1. 5. 2012)
Veľkosť 3,1 MB
2.2+

Zadarmo

 —–

   Speed Up Your Internet

Aplikácia, ktorá sľubuje vyššiu rýchlosť internetu na základe zrušenia všetkých nečinných internetových procesov, ktoré bežia na pozadí už viac ako 12 hodín. Vraj ju stačí zapnúť 2-krát denne.

  

 

Zrychlete svůj internet
Sounds Inc
Verzia 1.2 (1. 5. 2012)
Veľkosť 922 kB
1.6+

Zadarmo

 —–

   AfterFocus

Do desiatky najsťahovanejších aplikácií sa dostala aj aplikácia na úpravu fotografií AfterFocus. Viac sa o nej dozviete v našom článku – AfterFocus: výborná aplikácia pre vytváranie poloprofesionálnych fotografií priamo vo vašom Androide!.

  

 

AfterFocus
MotionOne
Verzia 1.1.0 (3. 5. 2012)
Veľkosť 6,1 MB
2.0+

Zadarmo

  —–

   Defender II

Defender II je pokračovanie úspešnej tower-defense hry, ktorá okrem peknej grafiky ponúka aj niekoľko zaujímavých možností hrania, ktoré prilákali už viac ako milión ľudí. Druhá časť ponúka aj nové herné súčasti ako lávu či magické veže.

  

 

Defender II
DroidHen
Verzia 1.0.8 (4. 5. 2012)
Veľkosť 6,9 MB
2.0+

Zadarmo

  —–

   Tom’s Messenger

Tom’s Messenger je aplikácia od známeho vývojárskeho tímu Outfit7, ktorý má na svedomí známe hry s hovoriacimi zvieratami. Tentokrát vytvorili aplikáciu, pomocou ktorej môžete vytvoriť krátke video s vašim odkazom a poslať ho priateľom alebo zdieľať na niektorú zo sociálnych sietí.

  

 

Tom’s Messenger
Outfit7
Verzia 1.0.1 (4. 5. 2012)
Veľkosť 6,6 MB
2.1+

Zadarmo
5.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+