MojAndroid

Android MarketV treťom týždni tohoto roka patrí medzi najviac sťahované aplikácie Glow Hockey, Bubble Ball, Andy-86, Android Assistant(12 features) a Remote Desktop. Vyskúšajte ich.

AppBrain
Veľmi dobrý nástroj na vyhľadávanie aplikácii pre váš Android. Pri prehliadaní aplikácii vám dopomôže svojími funkciami ako je filtrovanie, triedenie aplikácii podľa kategórii alebo najrôznejších kritérií (najpopulárnejšie aplikácie, najlepšie hodnotené, najnovšie atď.). Výhodou je aj možnosť prehliadania a inštalovania aplikácii priamo na webe www.appbrain.com.

QR kód:

Angry Birds
V súčasnej dobe asi jedna z najpopulárnejších hier, ktorá je bojom medzi zelenými prasatami a nahnevanými vtákmi. Ukradnutie vajíčok vtákov nesmie byť ponechané bez pomsty. Využite unikátnu ničivú silu každého z nich na zničenie pevnosti prasiat. Pozor, táto hra je silne návyková :)

QR kód:

Glow Hockey

Prináša nový štýl hrania hokeja. Ľahko hratelný ale ťažko zvládnuteľný. Hrajte proti počítaču a vyhrajte!

QR kód:

Bubble Ball

Zažite zábavu s novou fyzikálnou puzzle hrou kde si otestujete svoje logické myslenie, dômyselnosť a schopnosti ako dostať bublinu do cieľa. Na ceste za víťazstvom bude proti vám stáť samotná gravitácia. Ak by sa vám náhodou nepáčila farba bublinovej lopty môžete ju jednoducho zmeniť. Nedarí sa vám prejsť niektorý z 21 levelov? Preskočte na ktorýkoľvek chcete.

QR kód:

Andy-86

Emulátor TI-86 pre váš telefón. Je kalkulačkou vhodnou pre bežné ako aj vedecké výpočty. Porovnávanie a grafické zobrazenie funkcií , vykonávanie bitových operácií, konverzia medzi numerickými sústavami, riešenie diferenciálnych rovníc a písanie programov v TI-BASIC to všetko vám umožní Andy-86.

QR kód:

Android Assistant(12 features)

Top 12 najlepších nástrojov pre jednoduchá a efektívnu správu vášho Androidu. Tieto nástroje vám pomôžu ukončiť procesy, uvolniť pamäť, zrýchliť telefón, ovládať hlasitosť, prehliadať súbory, ušetriť energiu a mnoho ďalších.

QR kód:

Barcode Scanner

Oskenujte čiarový kód produktu a pozrite si jeho cenu alebo recenziu. Skenovať môžte aj QR kódy obsahujúce URL, kontaktné info atď.

QR kód:

Flash Player 10.1

Plugin pre vaše Android zariadenie, ktorý zabezpečí zážitok s prehliadania webu a vďaka ktorému máte prístup ku svojím obľúbeným videám, hrám, a interaktívnym stránkam vo flashi.

QR kód:

Remote Desktop

Prináša poriadok do vášho Adnroidu. Zobrazte a prijímajte obsah svojho telefónu ako sú napríklad dokumenty, fotky alebo videá. Toto všetko sa uskutočňuje cez webový prehliadač vášho počítača.

QR kód:

SwipedPad

Je launcher, ktorý sa zobrazí po pohybe prsta na obrazovke bez ohľadu na to, s ktorou aplikáciou pracujete.

QR kód:

29.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+