MojAndroid

Ďalšia desiatka najsťahovanejších aplikácií z Android Marketu. Nájdete tu nielen užitočné aplikácie pre bežný život ale aj hry pre zábavu.

Fast Web Installer Fast Web Installer

Ak ste zvyknutí na inštalovanie aplikácií priamo pomocou webu Android Market, teraz môžete používať rovnakú funkciu aj pri populárnom AppBrain.com. Po prihlásení stačí zvoliť, ktorá aplikácia sa má nainštalovať a táto sa automaticky stiahne do vášho smartfónu.

QR kód

Android Market

MP3 Music Downloader MP3 Music Downloader

Na internete existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré umožňujú sťahovanie miliónov skladieb zadarmo a najmä legálne. Jednou z nich je práve aj MP3 Music Downloader, ktorý pridáva aj podporu textov pesničiek tzv. lyrics počas počúvania.

QR kód

Android Market

Titanium Backup ★ root Titanium Backup ★ root

Je nástroj, vďaka ktorému si môžete zálohovať/obnoviť/ všetky svoje aplikácie, dáta alebo linky na Android Market. Podporuje chránené ako aj systémové aplikácie. K jeho funkčnosti však potrebujete rootovské práva.

QR kód

Android Market

WhatsApp Messenger WhatsApp Messenger

Je messenger dostupný pre Android, Blackberry, iPhone a Nokia smartfóny. Aplikácia používa pripojenie 3G alebo WiFi na odosielanie správ priateľom alebo rodine.

QR kód

Android Market

IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV

Prehľadávajte najväčšiu databázu filmov priamo z vášho Androidu – viac ako 1,5 milióna titulov. Pozerajte trailery najnovších filmov, čítajte ich recenzie a zaujímavosti o nich priamo v aplikácii.

QR kód

Android Market

Pocket Soccer Pocket Soccer

Pre všetkých fanúšikov futbalu je tu hra s názvom Pocket Soccer, ktorá svojím spracovaním pripomína populárny Air Hockey.

QR kód

Android Market

Pinball Classic Pinball Classic

Klasický pinball pre Android s peknou grafikou a realistickou fyzikou.

QR kód

Android Market

Speedtest.net Mobile Speedtest.net Mobile

Speedtest.net Mobile je natívnou verziou populárneho webového merača rýchlosti širokopásmového pripojenia  pre Android.

QR kód

VPlayer Pro VPlayer Pro

Nová aplikácia pre prehrávanie videa, ktorá je dostupná na Android Markete. VPlayer Pro podporuje všetky populárne formáty a prehrá ich bez dodatočnej kompresie spolu s priloženými titulkami SRT.  Má pekné grafické rozhranie, podporuje videá s viacerými zvukovými stopami a veľa iného.

QR kód

Official eBay Android App Official eBay Android App

Oficiálna eBay aplikácia pre Android, o ktorej sme písali aj v článku Oficiálna aplikácia eBay pre OS Android

QR kód

Android Market

11.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+