MojAndroid

Android Market

Ako viete, každý týždeň vám prinášame prehľad najviac sťahovaných aplikácií a hier. Ani tento týždeň nie je výnimkou. Pozrime sa aké zaujímavé aplikácie sa dostali do prvej desiatky za minulý týždeň.

Router Passwords Router Passwords

Je aplikácia, ktorá poskytuje databázu defaultných nastavení pre stovky typov WiFi smerovačov. Ideálne pre tých, ktorí resetovali svoj router ale nevedia jeho pôvodné nastavenia.

QR kód:

CordyCordy

Cordy je malý robot s veľkou úlohou – zlepšiť svoj svet. Pomôž mu bežať, skákať, tlačiť, pritiahnuť, zdvíhať a prejsť cestu cez vzrušujúce hádanky v krásnych miestach. Cordy je zdarma a už čoskoro majú pribudnúť nové vzrušujúce aktualizácie.

QR kód:

Car Dashboard (Free)Car Dashboard (Free)

Aplikácia vhodná pre všetkých motoristov. Car Dashboard po spustení poskytuje vodičovi informácie akými sú rýchlosť, aktuálna pozícia, nadmorská výška, maximálne dosiahnutá rýchlosť atď. Navyše obsahuje nastaviteľné skratky pre rýchly prístup napríklad ku kontaktom alebo k vašim aplikáciam.

QR kód:

Medieval Castle Defense Medieval Castle Defense

Je ukážkou klasickej “Tower defence” hry. Vašou úlohou je budovať veže pre ochranu hradu pred nepriateľmi.

QR kód:

Organizer WidgetOrganizer Widget

Organizer widget zobrazuje v jednom paneli informácie o posledných a neprijatých hovoroch, nových SMS, úlohách a udalostiach, ktoré sú definované v kalendári. Neprijaté hovory, SMS a nové udalosti pre najbližších 24 hodín, sú označené špeciálnymi ikonami a sú zhrnuté v červenom kruhu. Kliknutím na ikony hovorov, SMS alebo kalendáru prejdete na štandardné aplikácie – kontakty, SMS a kalendár.

QR kód:

AContact - Smart Contact AContact – Smart Contact

Ak vás už omrzel klasicky telefónny zoznam a dialer pre Android, je tu za neho náhrada v podobe aplikácie AContact. Táto poskytuje veľa nastavení a používa navyše aj inteligentné vytáčanie.

QR kód:

App2SD - Save phone storageApp2SD – Save phone storage

Aplikácia, ktorá vám pomôže uvolniť miesto v internej pamäti telefónu, premiestnením nainštalovaných aplikácií na pamäťovú kartu.

QR kód:

Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons

Tak k tomuto nemám čo dodať :). Angry Birds Seasons pre deň svätého Patricka.

QR kód:

Speedx 3D FREE Speedx 3D FREE

SpeedX prináša ohromujúci, akcelerometrom riadený tunel. Otestujte si svoje reflexy pri veľkej rýchlosti a kochajte sa plynulou 3D grafikou (jediná hra na Android Markete pre klasické 3D okuliare s farebnými filtrami).

QR kód:

Android Assistant(12 features)Android Assistant(12 features)

Top 12 funkcií, ktoré vám pomôžu ľahko a efektívne spravovať mobilný telefón s Androidom. Tento nástroj vám pomôže ukončiť procesy, uvolniť pamäť, zrýchliť váš telefón, ušetriť energiu atď.

QR kód:

15.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+