MojAndroid

V novom roku vám opäť prinášame výber najpopulárnejších a tých najlepších aplikácií. Medzi TOP aplikáciami a hrami sa objavili zaujímavé herné tituly a vybrali sme pre vás aj ďalšie zaujímavé aplikácie.

 

Knots Guide

Ak ste niekedy potrebovali niečo pevne priviazať pomocou lana a nevedeli ste ako na to, tak potom by vo vašom smartfóne nemala chýbať aplikácia Knots Guide. Nájdete v nej totižto návod na uviazanie 92 rôznych uzlov, ktoré sú navyše rozdelené do desiatich kategórií.

 

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Kingsoft Office 5.2.2 (Free)

Jedna z najlepších office aplikácií, ktorá je na Google Play dostupná zadarmo .Táto aplikácia vám umožňuje prezerať a upravovať dokumenty vo formátoch DOC, DOCX, TXT, XLS, XLSX, PPT aj PPTX. Kingsoft Office hravo zvláda aj pokročilé excel tabuľky či prezentácie, ktoré vyzerajú ako keby boli vytvorené priamo na počítači.

  

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

 

AlpineReplay Ski & Snowboard

Aplikácia vytvorená lyžiarmi a snowboardistami pre lyžiarov a snowboardistov. Pomocou aplikácie AlpineReplay Ski & Snowboard môžete merať a zaznamenávať svoju rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie alebo čas strávený na zjazdovke. Podrobné štatistiky zo svojho lyžiarskeho dňa a z celej sezóny nájdete na webovej stránke AlpineReplay.com. Z aplikáciou môžete dokonca vytvárať aj videá, do ktorých sa priamo vkladajú informácie, ako napríklad aktuálna rýchlosť.

Verzia: 5.6.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.6.3
Aktuálna cena: Zdarma

 

Noom Weight Loss Coach

Po vianočných sviatkoch je možno ten pravý čas začať s cvičením a so zbavovaním sa prebytočnej váhy. Aplikácia Noom Weight Loss Coach predstavuje vášho osobného trenéra, ktorý vám v tom pomôže. Pomocou nej môžete sledovať spálené kalórie a tiež to, koľko energie ste prijali v potravinách. Priamou súčasťou aplikácie je real-time GPS a pedometer tracker, ktorý vám pomôže sledovať koľko kalórií ste spálili pri cvičení vonku alebo vo vnútri. K dispozícii sú aj rôzne články, návody a čaká na vás aj komunita, ktorá vás môže pri dosahovaní vašich cieľov povzbudiť alebo vám poradiť. To všetko a ešte viac nájdete v aplikácii Noom Weight Loss Coach.

 

Verzia: 6.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Appy Gamer

Appy Gamer poteší každého fanúšika hier. Aplikácia ponúka v prehľadnom používateľskom prostredí výber noviniek, recenzií, fotografií a videí, z 25 najpopulárnejších webových stránok zaoberajúcich sa hrami – nechýba medzi nimi napríklad CVG, Eurogamer, Slide To Play, T3, Edge, PC Gamer a ďalšie. V Appy Gamer si môžete vytvárať vlastné kanály, v ktorých sa zobrazia len tie novinky, ktoré vás naozaj zaujímajú. Na relevantné správy budete upozornení aj priamo v notifikačnej lište. Ak teda chcete vedieť všetko o hrách pre počítače, Xbox , či Nintendo, tak potom je aplikácia Appy Gamer pre vás tá pravá.

 

Verzia: 6.6.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.7
Aktuálna cena: Zdarma

Anomaly Korea

Novinka od spoločnosti 11 Bit Studios, ktorá prináša hru v hernom štýle Tower Offense. V nej musíte napredovaním po stanovenej trase zničiť nepriateľské pozície. Vaša útočná jednotka môže pozostávať z tankov, riadených rakiet alebo delostrelectva. Pri ničení nepriateľa získavate body, ktoré môžete použiť na nákup nových jednotiek, vylepšení alebo k zavolaniu dodatočnej podpory. V hre nájdete 12 misií.

 

Verzia: 1.03
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 1.03
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 3,99 €

Pudding Monsters HD

Hra Pudding Monsters je založená na podobnom princípe ako populárny Cut the Rope. Okrem peknej a vtipnej grafiky, tak na vás čakajú levely, v ktorých potrápite aj svoje mozgové závity. Malé monštrá presúvate po hracej ploche s prekážkami tak, aby vytvorili jeden celok, ktorý môže nadobúdať najrôznejšie tvary. Popritom sa snažíte získať čo najväčší počet hviezdičiek.

 

iTunes to android wireless

Synchronizujte svoju hudobnú zbierku, podcasty, playlisty, obaly albumov a videá z iTunes v počítači s vašim Android telefónom či tabletom pomocou bezdrôtového pripojenia WiFi. Pre funkčnosť aplikácie je na počítači s Windowsom nutné nainštalovať program synctunes, ktorý stiahnete z domovskej stránky aplikácie

.

Familiar Photo Sharing

Chcete zdieľať svoje fotografie so svojou rodinou a najbližšími priateľmi? Ak áno, tak potom vyskúšajte aplikáciu Familiar, ktorá funguje na počítači, tablete alebo smartfóne. Zdieľať môžete aj fotografie zo sociálnych sietí Facebook, Instagram, Picasa alebo Smugmug. Na nové fotografie môžete byť upozornení priamo v notifikačnej lište a môžu sa navyše automaticky zobraziť aj na šetriči obrazovky vášho zariadenia.

 

The Wall Street Journal Mobile

Získajte prístup k najnovším správam z celého sveta pomocou aplikácie The Wall Street Journal Mobile, ktorá vám prináša vždy tie najhorúcejšie novinky rovnomenného denníka.

 

Verzia: 4.1.0.33
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1.0.33
Aktuálna cena: Zdarma

 

5.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+