MojAndroid

Po tom, ako sme vám priniesli rebríček tých najlepších aplikácií za rok 2012 podľa MôjAndroid.sk, sme si pre vás pripravili aj vyhodnotenie ankety o najlepšie aplikácie za posledný rok podľa vás – našich čitateľov. Zoznam aplikácií je samozrejme veľmi zaujímavý a teší nás, že ste si pre hlasovanie v ankete našli chvíľku času. Tu je TOP 10 aplikácií za rok 2012 podľa čitateľov MôjAndroid.sk:

1. Locus Map

Výborné turistické mapy, ktoré si v poslednom období získali množstvo fanúšikov, nielen na turisticky zameranom Slovensku. Okrem výbornej kvality máp prináša Locus Pro aj ďalšie nesporné výhody, takže ak chodíte na turistiku alebo ste outdoor-ovo zameraní, nemala by vám táto aplikácia chýbať.

Verzia: 3.30.2
Aktuálna cena: Zdarma

2. CG Transit

Ak často cestujete autobusom alebo vlakom, rozhodne sa vám zídu aj cestovné poriadky do vrecka. Teda konkrétne CG Transit pre vás Android smartfón alebo tablet. Po počiatočnom stiahnutí databáz aplikácia nevyžaduje prístup k internetu, takže si môžete zistiť odchod vlaku či autobusu kedykoľvek a kdekoľvek.

Verzia: 3.1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.1.4
Aktuálna cena: Zdarma

3. WhatsApp Messenger

Aplikácia WhatsApp Messenger sa dostala aj do nášho rebríčka najlepších aplikácií. Ide o výborného internetového klienta určeného pre písomnú komunikáciu. Ako bonus si cez aplikáciu môžete bezplatne posielať aj multimediálne súbory, hoci aj z opačných koncov planéty. Zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

4. AccuWeather

Ako najobľúbenejšia aplikácia na predpoveď počasia sa vo vašom rebríčku objavila aplikácia AccuWeather. Ide o perfektne spracovanú a pomerne presnú predpoveď počasia pre všetky svetové regióny, ktorá ponúka prehľadné a bohaté informácie o počasí na mieste, kde sa práve nachádzate alebo hocikde inde vo svete.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

5. Battery Widget Reborn 

Aby ste mali neustále prehľad o vašej batérii, nainštalujte si Battery Widget Reborn. Ide o výborne spracovanú aplikáciu, ktorá vám okrem pekného widgetu ponúka aj bohaté informácie o vašej batérii, o jej používaní a o tom, ako dlho ešte vydrží. Jednoducho aplikácia, ktorá sa hodí každému.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

6. Camera Zoom FX

Ak sa vám nepáči kvalita fotografií, ktoré sníma váš fotoaparát, alebo ak jednoducho potrebujete len zmenu, skúste Camera Zoom FX. Ide o výborného pomocníka pre jednoduchú úpravu fotografií, ktorú zvládnete priamo vo vašom Android smartfóne alebo tablete. Navyše, aplikácia Camera Zoom FX získala viacero renomovaných ocenení, čo svedčí o jej kvalite.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

7. AirDroid

Výborný pomocník pre prácu s vašim smartfónom či tabletom je rozhodne aj AirDroid. Ide o aplikáciu, pomocou ktorej môžete pracovať so svojím zariadením bez nutnosti pripojenia káblov a jediné, čo potrebujete, je sieť Wi-Fi, na ktorú sú vaše zariadenia pripojené. Cez Wi-Fi následne môžete ovládať všetky funkcie vášho Android zariadenia a posielať si napríklad súbory, písať správy či editovať kontakty v adresári. Jednoducho a rýchlo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

8. SK & CZ Android aplikácie

Sme veľmi poctení, že ste si do svojho zoznamu zvolili aj našu Android aplikáciu – SK & CZ Android aplikácie. Pre neznalých, v našej aplikácii nájdete zoznam, hodnotenie, popis a screenshoty všetkých slovenských a českých Android aplikácií, ktoré sa nachádzajú v našom Android katalógu. Môžete tak mať vždy po ruke prácu domácich Android developerov a užívať si aplikácie lokalizované nielen pre naše územie.

9. Shazam

Ak ste niekedy počuli v rádiu alebo niekde v reštaurácii skladbu, ktorá sa vám veľmi páčila, no nevedeli ste, ako sa volá, tak by ste si mali rozhodne nainštalovať Shazam. Ide totižto o aplikáciu, ktorá na základe krátkej audio-nahrávky dokáže rozpoznať názov a autora piesne. Jediné, čo potrebujete, je prístup k internetu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

10. Waze

Výborná aplikácia určená primárne pre motoristov, ktorí si potrpia na plynulú premávku. Waze je sociálne založená sieť používateľov, ktorí sa vzájomne informujú o nebezpečenstvách či prekážkach na ceste, čím dopomáhajú iným k plynulej jazde. Dostupné sú aj funkcie špeciálne pre vás a vašich priateľov na Facebooku, ktorých môžete napríklad pozvať spoločne na obed alebo im ukázať, kde budete všetci najbližšie parkovať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Android Magazín

Android Magazin 2 2013

 

Tento článok bol publikovaný v mesačníku Android Magazín.

Aplikácia Android Magazín je dostupná na Play Store momentálne len pre Android tablety vo verzii 3.0 a vyššie. Pre správne spustenie aplikácie je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Adobe AIR.

Ak nemáte Android tablet, stiahnite si PDF verziu do svojho počítača alebo smartfónu.

>>> Stiahnite druhé číslo v PDF <<<

14.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+