MojAndroid

Bus Driving Simulator 3D

Väčšina chlapcov v detstve túži stať sa aspoň na jeden deň vodičom autobusu a prepraviť zodpovedne množstvo ľudí. Možno práve pre ľudí s takýmto nesplneným snom vznikla hra Bus Driving Simulator 3D. Vaším poslaním bude zasadnúť za volant a v určitom časovom limite splniť viacero misií, medzi ktorými samozrejme nemôže chýbať preprava skupiny ľudí z miesta na miesto.

 Bus Simulator Bus Simulator2

Verzia: 1.0.84
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.84
Aktuálna cena: Zdarma

 

Bike Ridge – Turbo Rally Race

Svoj motocykel budete musieť veru poriadne potrápiť, ak chcete zvíťaziť. Ručička tachometra až na červenom políčku, ale zároveň bezpečná jazda – len to je spôsob, ako prevalcovať konkurenciu a zvíťaziť v prestížnych pretekoch. Dávajte si pozor na zbytočné schádzanie z trate, ktoré by vás mohlo výrazne pribrzdiť.

 Bike Ridge Bike Ridge2

 

Escape Action

Nájdete sa uväznený v tajomnom dome plnom zvláštnych miestností a vašou úlohou bude sa z nich vymaniť. Nebude to však také jednoduché, musíte veľmi premýšľať, aby ste vyriešili náročné hádanky a otvorili dvere. V hre máte k dispozícii viac ako 60 úrovní, denne môžete získať bonus v podobe až 100 mincí.

Escape Action1 Escape Action2

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Texas Poker Saga

Kto by nepoznal jednu z najpopulárnejších svetových kartových hier, poker? Hra Texas Poker Saga ponúka mobilnú verziu série Texas Holdem Poker, ktorú ja osobne už dlho hrávam na desktope a snáď nikdy ma neomrzí. Vydajte sa na divoký západ s pár mincami vo vrecku  a dokážte tamojším profesionálnym hráčov, že ani vy nie ste žiadnym „zelenáčom“. Zarábajte mince, sponzorujte herne a príjmite pozvanie do čo najväčšieho počtu z nich.

 Texas Poker Texas Poker2

 

Rally Race 3D: Africa 4×4

Určite ste zaregistrovali aktuálne prebiehajúci motoristický sviatok, Rally Dakar, kde sa veľmi dobre darí aj viacerým Slovákom. Pretekať môžete aj vy, s hrou Rally Race sa dostanete na púšť do Afriky a práve tu sa začína vaše dobrodružstvo. Cieľom je, pochopiteľne, predbehnúť protihráčov, no dávajte si pozor na zvieratá, ktoré číhajú na každom rohu. Napokon, stret so slonom či nosorožcom nemusí byť ničím príjemným, no uznajte sami.

 Rally Rally2

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

Drift Mania: Street Outlaws LE

Zasadnite za volant nablýskaného tátoša a vydajte sa na trať. Ešte predtým si ho však upravte podľa vlastných predstáv, čo sa vzhľadu, ale aj technickej stránky týka. Nezabúdajte, že hra je zameraná na „driftovanie“, a tak sa nebojte ísť do šmyku. Nebojte sa použiť ani rôzne skratky, pomocou ktorých môžete výrazne ukrojiť zo svojho času a poraziť súpera.

Drift Mania Drift Mania2

 

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

Great Heroes – Firefighters

Myslím, že názov vraví za všetko. Títo páni, ale aj dámy častokrát riskujú vlastné životy, aby zachránili tie naše a za to si zaslúžia veľký rešpekt. Hasičom sa môžete stať aj vy a to v hre Great Heroes – Firefighters, v ktorej budete musieť vyraziť na rôzne zásahy. Navigácia vás dovedie k miestu požiaru, vašou úlohou je následne uhasiť ho. Aj keď hra neponúka práve najrealistickejšie grafické spracovanie, napriek tomu môže zabaviť na nudnej prednáške, či na ceste domov v MHD.

Fire Fire2

 

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

 

Gun Strike 3D

V hre dostanete do ruky zbraň a vašou úlohou bude zničiť ňou nepriateľov. K dispozícii však nemáte jednu, ale hneď niekoľko desiatok zbraní a to rôznych kategórií, medzi ktorými nemôžu chýbať ani granáty. Bojovať môžete na troch mapách, a síce v meste, v horúcej púšti, či v ľadovo chladnej krajine. Hráči ju označujú ako jednu z TOP strieľačiek  pre platformu Android, a tak by možno nebolo na škodu dať jej šancu.

 Gun Strike 3D Gun Strike 3D2

 

Xfield Paintball 2 Multi beta

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď „schytáte“ farebnú guľku na nechránenú časť tela? O tom ale hra Paintball je. A ak nemáte dostatok času zahrať si ju s priateľmi v polorozpadnutej budove, tak odporúčame hru Xfield Paintball 2 Multi beta. Tá ponúka skutočne výborné spracovanie, chýbať samozrejme nemôže ani možnosť hrania s viacerými spoluhráčmi. Je už len na vás, či si zastrieľate proti automaticky riadeným postavám alebo kamarátom, vždy si však musíte nájsť vhodnú skrýšu.

paintball paintball2

 

Verzia: 1.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.14
Aktuálna cena: Zdarma

 

Boat Parking HD

Parkovanie kamióna, či autobusu určite majú čo-to do seba, ale skúšali ste už niekedy zaparkovať loď? V skutočnosti je to veľmi náročné, o čom sa napokon môžete presvedčiť v hre Boat Parking. Hra ponúka pekné spracovanie a dôraz na detaily v hre, čo by som mohol vytknúť je podľa môjho názoru nie práve najšťastnejšie riešené ovládanie.

 Boat Parking HD Boat Parking HD2

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

 

 

17.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+