MojAndroid

Web PC Suite

aplikacie-webpcsuite aplikacie-webpcsuite-2

Web PC Suite je aplikácia, ktorá vám umožní spravovať obsah na zariadeniach s Androidom priamo na počítači. Pomocou jednoduchého spárovania zariadení budete schopní prenášať dáta alebo inštalovať aplikácie. To všetko priamo z webovej aplikácie vo vašom internetovom prehliadači. Funkciami táto aplikácia pripomína AirDroid.

Frequency: App Usage Tracking

unnamed (1)

V poslednej dobe sa na obchode Play rozmáhajú nástroje pre sledovanie štatistík používania nainštalovaných aplikácií. Jedným z nich je aj Frequency, ktorý podobne ako iné, dokáže sledovať množstvo času, ktorý strávite pri jednotlivých aplikáciách.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Adobe Revel

aplikacie adobe revel-2 aplikacie adobe revel

Revel je aplikácia od Adobe, ktorá vám umožní zdieľať fotografie a videá len v okruhu tých najbližších. Už sa nemusíte báť o svoje súkromie, vaše rodinné udalosti môžu byť zaznamenané nielen vami, ale aj ďalšími členmi rodiny. Navyše, všetky fotografie sa synchronizujú naprieč zariadeniami a do cloudu, takže ich máte vždy po ruke a nemusíte sa báť, že by ste o ne prišli.

Now Browser

now browser android 2 Screenshot_2014-03-12-18-48-55

Len nedávno sa zástupy internetových prehliadačov pre Android rozrástli o ďalšieho člena s názvom  Now Browser. Tento sľubuje ultra rýchle prehliadanie a odlišuje sa minimalistickým prostredím.

Minuum Keyboard Free

aplikacie minuum

The Minuum Keyboard je nová klávesnica, ktorá zmení spôsob zadávania textu na nepoznanie. Zaslúžila sa o to novým jednoduchým rozložením znakov do jedného riadku a pokročilými algoritmami na predikciu písaného textu. Žiaľ, zatiaľ nepodporuje slovenčinu, môžete si ju však aspoň zadarmo vyskúšať v 30 dňovej trial verzii.

Verzia: 3.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

Inspire Launcher

inspire launcher

Inspire Launcher je úplne nový launcher pre Android 4.4 KitKat s množstvom funkcií a vylepšení. Tento kombinuje  známe funkcie z niekoľkých launcherov dostupných pre Android, iOS, ale aj Windows Phone.

Sidebar Launcher

V dnešnom výbere tu máme ešte jeden launcher, ktorý stojí za zmienku. Novinka v podobe Sidebar Launcher prináša na displeje smartfónov alebo tabletov pokročilé multitaskingové menu, ktoré poskytuje množstvo funkcií. Je to napríklad možnosť ovládať funkcie zariadenia, spúšťať obľúbené aplikácie, ovládať hudobný prehrávač, sledovať naposledy spustené aplikácie a podobne.

Verzia: 3.4.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.3
Aktuálna cena: Zdarma

Volume Booster

aplikacie-volume-booster-2 aplikacie-volume-booster

Aplikácia Volume Booster dokáže dostať z reproduktorov vášho smartfónu alebo tabletu maximum hlasitosti. Navyše, poteší aj priaznivcov basov, ktoré dokáže taktiež zvýrazniť.

Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.9
Aktuálna cena: Zdarma

Tholotis – Blur

 tholoist unnamed (2)

Minimalistická aplikácia, ktorá dokáže rozmazať alebo stmaviť obrázky a použiť ich ako pozadie. Nastaviť môžete silu efektu aplikovaného na obrázok a následne ho uložiť.

Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Smart Alarm Clock

Smart Alarm Clock, Android aplikácie, budík, Google Play Smart Alarm Clock, Android aplikácie, budík, Google Play 2

Smart Alarm Clock poskytuje rozsiahlejšie funkcie budíka, ako napríklad monitorovanie spánku, nahrávanie zvukov v spálni a ráno sa v nej dozviete aj aké je počasie. (Smart Alarm Clock: Inteligentný budík pre Android)

Verzia: 1.3.4-google-paid
Aktuálna cena: 1,43 €
Verzia: 1.3.4-google-paid
Aktuálna cena: 1,43 €

15.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+