MojAndroid

Maps Measure

aplikacie mapsmeasure_2 aplikacie mapsmeasure

Jendnoduchá aplikácia na meranie vzdialenosti a plochy na mapách spoločnosti Google. Stačí kliknúť na miesta v mape, ktoré chcete zmeriať a zistíte všeko potrebné. Na výber máte klasický náhľad s mapami, ale aj  satelitný pohľad.

Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

GALAXY S5 Experience

galaxy S5 galaxyS5_2

Chcete zistiť aké funkcie ponúka najnovší smartfón Samsung Galaxy S5? Tak si stiahnite aplikáciu GALAXY S5 Experience, ktorá prináša na obrazovky všetkých kompatibilných zariadení informácie o fotoaparáte, dizajne a ďalších funkciách. Nechýbajú ani videá.

Clean Droid: Deep Cleaner

cleandroid_2 cleandroid

Ak chcete aby bol systém Android vždy v čo najlepšej kondícii, tak by bez vášho povšimnutia nemala ostať aplikácia Clean Droid: Deep Cleaner. Táto sa postará o odstránenie všetkých zbytočných súborov, ako aj vymazanie vyrovnávacích pamätí. Nechýba ani správca aplikácií, či jednoduchý nástroj na reset pripojení.

Verzia: 1.0.103
Aktuálna cena: Zdarma

Timehop

timehop timehop2

TimeHop je aplikácia, ktorá poteší každého kto sa aspoň trochu zaujíma o svoju minulosť. Pomocou nej môžete jednoducho zistiť, čo ste robili  v daný deň pred jedným, dvoma alebo viacerými rokmi. Aplikácia využíva dáta zo sociálnych sietí, ako napríklad Facebooku, Twitteru a ďalších.

Verzia: 4.3.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.5
Aktuálna cena: Zdarma

Dollarbird – Personal Finance

dollarbird_2 dollarbird

Pekne a prehľadne spracovaná aplikácia pre sledovanie výdajov a príjmov. Vďaka prehľadnému kalendáru a grafom budete presne vedieť na čo ste míňali najviac, a s akou bilanciou ste končili mesiac. Nevýhodou môže byť absencia slovenského jazyka.

Doodlecast for Chromecast

chromecast2 chromacast

Doodlecast pre Chromecast je aplikácia, ktorá vám umožní kresliť a maľovať na displej vášho smartfónu, pričom obraz sa bude prenášať aj do TV so zapojeným zariadením Chromecast.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Flat Wallpapers

flat_2 flat

Ak  hľadáte pekné pozadia vo vysokom rozlíšení, tak potom si nainštalujte aplikáciu Flat Wallpapers, ktorá ponúka 27 pozadí v štýle flatového dizajnu. Na výber sú dve kategórie – prechody a tvary.

Verzia: 5.0
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.0
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: Zdarma

ArduinoDroid – Arduino IDE

Robíte s Arduinom? Ak ste si odpovedali kladne, tak by sme vám do vašej pozornosti chceli dať aplikáciu ArduinoDroid, ktorá prináša vývojové prostredie pre túto platformu priamo na zariadenia s operačným systémom Android.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

SuperVPN Free VPN Client

supervpn supervpn-2

Bezpečné pripojenie do internetu je vďaka tejto aplikácií otázkou jedného kliknutia. Ochráňte svoje súkromie a odblokujte v našej krajine blokované služby a to aj bez rootu.

Verzia: 2.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

iM5

im52 im5

Nová sociálna sieť iM5 bola verejnosti sprístupnená iba pred niekoľkými týždňami, no okamžite po spustení bola k dispozícii aj oficiálna android aplikácia. Ak ste o iM5 ešte nepočuli, tak v krátkosti by sa dal zmysel tejto sociálnej siete zhrnúť tak, že na rozdiel od všetkých ostatných konkurentov sa orientuje najmä na budúcnosť. ( iM5 – sociálna sieť trochu inak)

29.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+