MojAndroid

Nie, neradujte sa predčasne. Aj keď je pravdou, že Titanfall príde na Android, určite nie v takej podobe ako PC verzia. Spoločnosti Nexon Company a Respawn Entertainment spojili svoje sily a čoskoro predstavia hru Titanfall: Assault. Nejedná sa o klasickú FPS hru, ktorú poznáme z počítačov a konzol, ale skôr o stratégiu s multiplayerom v reálnom čase.

Vašou hlavnou úlohou v Titanfall: Assault bude zostavovanie tímu pilotov a titánov. Nájdu sa tu aj karty, ktoré budú mať určité funkcie v tímoch. Čím lepší tím chcete mať, tým viac kariet musíte pozbierať a následne ich aj vylepšiť. Potom takto zostavený tím pošlete do boja s ostatnými hráčmi.

Viac informácií sme našli na oficiálnej stránke hry. Zoznam funkcií prikladáme aj sem.

  • Nasaďte svojich pilotov a titánov do rýchlych bitiek bez konštantných podmienok
  • Bojujte so svojími rivalmi v dynamickej stratégií
  • Nasaďte svoje sily na niekoľko miest na hranici
  • Kombinujte svoj tím a dobývajte so silnými pilotmi, titánmi a “burn cards”
  • Vylepšite svoj tím, aby ste dobyli hranicu

Ako je to už typické s hrami od Nexon, pripravte sa na veľmi agresívny peňažný model a mikrotransakcie na každom rohu. Vývojári ešte neoznámili dátum predstavenia, ale na oficiálnej stránke hry sa môžete so svojim emailom pre-registrovať už teraz.

Zdroj: Android Police

6.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+