MojAndroid

Hoci na Slovensku Google Mapy nevyužívame v takom množstve, ako to robia zahraniční používatelia Androidu, so stúpajúcimi mesačnými dátovými paušálmi máme k tejto natívnej aplikácii Androidu čoraz lepší vzťah. A nakoľko využívame naše zariadenia väčšinou len v jednej ruke, tak vám chceme ukázať, ako môžete mapu priblížiť pomocou len jedného prsta.

google-mapy

Okrem toho, že v Google Mapách môžete približovať a oddaľovať mapu pomocou dvoch prstov a gesta pinch-to-zoom, tak si môžete mapu priblížiť a oddialiť aj pomocou gesta jedným prstom. Stačí, aby ste na displej dvakrát po sebe klikli, pričom druhý klik na displeji podržíte a smerom nahor priblížite, respektíve smerom na dol oddialite, časť mapy, na ktorú sa práve pozeráte. Toto gesto je veľmi intuitívne a stačí, aby ste si ho raz vyskúšali. Rovnaký postup funguje pre zariadenia s operačným systémom Android aj iOS. Viac vám povie aj video nižšie.

Ak Google Mapy vo svojom zariadení nemáte nainštalované, kliknite na náš widget nižšie a nainštalujte si natívnu Android aplikáciu, ktorú využívajú milióny používateľov po celom svete.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

2.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+