MojAndroid

Americká káblová a satelitná televízna sieť The Weather Channel, vysiela už desiatky rokov spoľahlivé predpovede počasia do mnohých krajín sveta. Okrem televízie poskytuje predpovede aj pre rozhlasové stanice, rôzne webové stránky a najnovšie aj pre smartfóny prostredníctvom vlastných mobilných aplikácií. Pred nedávnom The Weather Channel informoval o novej aktualizácií svojej Android aplikácie, ktorá prináša očakávanú zmenu zastaraného používateľského prostredia a optimalizáciu pre tablety

The Weather Channel Android aplikacia

Okrem spomínaných noviniek prináša novú funkciu, ktorá dokáže zobraziť presný čas zostávajúci do začiatku dažďa. Nám sa však tieto informácie nezobrazovali, takže pravdepodobne sú dostupné len vo vybraných oblastiach.  Nová aplikácia ďalej ponúka rýchlejšie načítavanie máp, podrobnejšie predpovede, tlačidlo pre obnovenie informácií, zdieľanie na sociálne siete a vylepšenú stabilitu.

The Weather Channel Android aplikacia  The Weather Channel Android aplikacia  The Weather Channel Android aplikacia

MojAndroid tip: Aplikácie pre môj Android: Predpoveď počasia

V prípade, že stále používate túto aplikáciu ako primárny zdroj informácií o počasí, novou aktualizáciou bude určite nadšení. Aplikácia The Weather Channel je dostupná zdarma v obchode Google Play a stiahnuť si ju môžete ako vždy po kliknutí na náš widget nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

(via: androidpolice)

19.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+