MojAndroid

Do redakcie sa nám na testovanie dostalo dlho očakávané zariadenie. Model Lenovo Vibe S1 je aktuálnou vlajkovou loďou spoločnosti, čo je vidieť navonok, ale aj pod povrchom zariadenia. Nejde pritom iba o bežnú vlajkovú loď, keďže novinka od čínskeho výrobcu v sebe skrýva niekoľko zaujímavých prekvapení.

Lenovo Vibe S1 Testujeme 4

Základom pre každý dobrý smartfón je pekný displej a dostatočný výkon. Tieto dve kategórie Vibe S1 spĺňa bez problémov – o dobrý multimediálny zážitok sa postará 5-palcový Full HD displej a o dostatok výpočtovej sily sa zasa postará 8-jadrový procesor MediaTek spolu s 3 GB RAM. Všetky aplikácie, hry, hudbu a filmy zasa bez problémov uložíte na 32 GB vnútornej pamäte.

Lenovo Vibe S1 Testujeme 2

Nebolo by to ale Lenovo, keby neprišlo s niečím zaujímavým a jedinečným. Tým je v tomto prípade predný fotoaparát, resp. fotoaparáty. Vzadu nájdeme spoľahlivý 13 MP snímač, no vpredu sa nachádzajú hneď dve šošovky. Tá hlavná ponúka 8 MP rozlíšenie a postará sa o dostatočnú kvalitu a detaily fotografie. Tá druhá má rozlíšenie 2 MP a sníma dodatočné informácie, vďaka ktorým sa môžete napríklad pohrať s hĺbkou poľa. Táto fotografická sústava je navyše schopná zachytávať fotografie z ľudského pohľadu, a tak vás viac nebude trápiť zrkadlový obraz na vašich selfie fotografiách.

Lenovo Vibe S1 Testujeme 1

Najbližších niekoľko dní teraz budeme v redakcii venovať práve podrobnému testovaniu tohto zaujímavého kúsku od Lenova. Ak máte nejaké otázky či pripomienky, neváhajte sa s nimi podeliť v diskusii pod článkom. My sa budeme snažiť na ne odpovedať v recenzii, alebo priamo komentárom pod týmto článkom.

Lenovo Vibe S1 Testujeme 3

6.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+