MojAndroid

Tesco mobile prináša nový balíček Týždňovka, v ktorom si môžu majitelia predplatenej karty Bodka užívať volania a SMS do všetkých sietí na celý týždeň len za 3,90 eur.

„Týždňovka predstavuje najdostupnejšiu ponuku bezstarostných volaní a SMS nielen na trhu predplatených kariet, ale aj voči konkurenčným programom na faktúru. Ak práve máte poruke pár eur, využijete Týždňovku a nestaráte sa, koľko voláte či esemeskujete. Ak ich nemáte, jednoducho voláte za fantastických 3,9 centa za minútu. Vždy tak máte istotu, že voláte za najvýhodnejšiu cenu bez podmienok,“ uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Balíček Týždňovka je dostupný pre program Bodka a ponúka:

  • minúty a SMS môžu zákazníci míňať, ako im to vyhovuje, bez starostí, jednoducho len volajú a esemeskujú,
  • zákazník nemusí platiť dvojcifernú sumu na celý mesiac vopred, ako je to zvykom u iných operátorov, platí len sumu na aktuálny týždeň, ak má dostatok kreditu. Ak nemá, automaticky volá len za 3,9 centa za minútu ako doteraz,
  • balíček sa každý týždeň automaticky obnoví – stačí mať iba dostatok kreditu.

V rámci balíčku máte 1 000 jednotiek (jednotka je minúta volania alebo SMS) do všetkých sietí na Slovensku na 7 dní. V prípade, že klient využije Týždňovku štyri razy za mesiac, zaplatí za prakticky neobmedzené volania 15,60 eur. To je výhodnejšia cena za volania ako momentálne ponuky na trhu.

Predplatenú SIM kartu Bodka zoženiete v predajniach Tesco po celom Slovensku aj v e-shope tescomobile.sk. Stačí si ju objednať a aktivovať cez internet, pričom doručenie SIM karty je zadarmo.

Práve vďaka jednoduchosti a užitočnosti služieb, na ktorú kladie Tesco mobile dôraz, je dlhodobo najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet.

Zdroj: tlačová správa

7.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+