MojAndroid

Koniec roka 2013 sa nezadržateľne blíži. Polovicu decembra máme za sebou práve dnes a ak ste ešte nekúpili všetky vianočné darčeky, je ten najvyšší čas, aby ste s nákupmi začali. Niektoré e-shopy vám darčeky objednané v najbližších dňoch doručia ešte pred Vianocami, no ak to nestihnete, budete musieť kupovať dary pre svojich blízkych v kamenných predajniach. Ak však neviete čo máte kúpiť, máme pre vás niekoľko užitočných tipov. Zozbierali sme ich v seriáli Android Vianoce 2013.

Náš tip
Android Vianoce 2013: List Ježiškovi z našej redakcie

android-christmas-new-year-1920x1080

Náš tip
Android Vianoce 2013: Najdrahšie Androidy za tisíce eur

Vianočnú sezónu sme začali listom Ježiškovi. V ňom sme spísali svoje priania a želania na Vianoce, čím sme sa s vami podelili o tipy na zariadenia, ktoré sú nášmu srdcu najbližšie. Druhú časť sme venovali najdrahším zariadeniam, ktoré ponúkajú operačný systém Android, a tak ste si mohli prečítať o skvostoch ako Vertu Constellation, Vertu Ti alebo Tag Heuer Merediist 2. Hneď potom sme to zobrali z opačného konca a uviedli sme vám príklady na niekoľko smartfónov, ktorých cenovka neprekračuje hranicu 150 EUR. Niektorým z týchto zariadení rozhodne potešíte Android začiatočníkov, prípadne svojich snámych a príbuzných, ktorí nie sú nároční na pokročilé funkcie a výkon. Ak je váš rozpočet obmedzený a končí vám paušál alebo viazanosť u operátora, môžete si vybrať aj niektoré z Android zariadení za 1 euro.

Náš tip
Android Vianoce 2013: Smartfóny do 150 EUR

Christmas-Android-Wallpaper-1024x682

Náš tip
Android Vianoce 2013: Tipy na darčeky do 50 EUR

Okrem smartfónov sme vám však odporučili aj príslušenstvo a rôzne iné darčeky do 50 EUR, ktoré potešia každého geeka či technologického fajnšmekra. Teraz je však vhodný čas aj na to, aby sme vám odporučili tie najlepšie Android aplikácie a hry s vianočnou tematikou. Ak si nájdete voľnú chvíľku, môžete sa porozhliadať aj po retenčných ponukách operátorov a ak ste ešte neposlali svoje želanie v našej Vianočnej súťaži, určite tak urobte čo najskôr. Počet želaní je obmedzený a výhercu vyžrebujeme už na Štedrý deň :-)

Náš tip
Android Vianoce 2013: Tipy na vianočné aplikácie a hry

Merry-Christmas-Apps

Náš tip
Android Vianoce 2013 | Retenčné ponuky – špeciálne lákadlá operátorov, ktoré v predajni nedostanete

Čo pre vás pripravujeme ešte do konca roka? V seriáli Android Vianoce budeme pokračovať a už čoskoro pre vás prinesieme výber ďalších zaujímavých tipov na darčeky pre vašich blízkych. Stačí, aby ste pozorne sledovali náš web a neprehliadli žiadny z článkov označený ako Android Vianoce 2013. Keď si nájdete pár minút času, môžete nám do komentárov pod tento článok napísať, aké darčeky ste kúpili svojim blízkym, prípadne čo by ste odporučili ostatným čitateľom. A teraz, hor sa na nákupy! :-)

Náš tip
SÚŤAŽ: Android Vianoce s portálom MojAndroid.sk: splníme vám želanie [2013]

 

15.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+