MojAndroid

Operátor Telekom popri súčasnej vianočnej akcii ponúka od piatka 29. novembra 2013 ďalšie dve novinky:

Zľava až do výšky 219 € pre nových zákazníkov

Zákazníci, ktorí si budú prenášať číslo do Telekomu, budú môcť získať nový bonus. Pri prechode do Telekomu nemusia platiť mesačný poplatok za paušál až do Veľkej noci. Vďaka tomu môžu ušetriť až 159 € (t.j. štyri mesačné poplatky, ak si zoberú program Happy XL). Ak si zoberú od 1. decembra 2013 program Happy XXL, budú môcť ušetriť vďaka tejto ponuke až 219 €. Táto ponuka sa vzťahuje na všetkých záujemcov, ktorí si prenesú číslo do Telekomu na program Happy, t.j. od programu Happy XS až do programu Happy XXL. Platí, že čím vyšší paušál si zoberú, tým vyšší benefit aj získajú. Rovnaká zľava sa uplatňuje aj na programy Biznis Star.

Zľava na slúchadlá Beats až 50%

Zároveň od 29. novembra 2013 dostane každý nový zákazník pri aktivácii nového paušálu, predĺžení existujúceho kontraktu alebo prechode z Easy na paušál aj kupón so zľavou na slúchadla Beats. Zľavu možno využiť na jeden z produktov Beats Pill, Beats Solo HD alebo Beats Studio. Uplatniť si ju možno cez stránku www.telekom.sk/darcek.

Kupón so zľavou bude k dispozícii v dvoch verziách:

  • 100 € zľava pri programoch Happy XXL, Happy XL, Happy XL volania resp. Biznis Star*** až *****
  • 50 € zľava pri ostatných mesačných programoch a aj kreditné paušály Fix

telekom logo

Vianočná akcia na 6 alebo 12 mesiacov pokračuje

Naďalej pokračuje aj vianočná ponuka vyššieho paušálu za cenu nižšieho na 6 alebo 12 mesiacov. V nej získa zákazník benefity vyššieho programu za cenu nižšieho na 6 mesiacov s akciovým telefónom alebo 12 mesiacov bez akciového telefónu. Zároveň si pri nej môže zákazník uplatniť aj vernostnú zľavu do výšky 12%.

Zdroj: tlačová správa Telekom

30.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+