MojAndroid

Telekom pridá do volacích programov Doma Happy nový benefit  –  možnosť čerpať voľné minúty nielen na volania v SR, ale aj do zahraničných sietí v EÚ. Novinka sa bude uplatňovať novým i existujúcim zákazníkom od 1. júna 2014. Vďaka nej môžu zákazníci 100, 400 resp. neobmedzený počet voľných minút v balíku využiť nielen na volania do mobilných sietí v SR, ale aj na volania do pevných i mobilných sietí v EÚ.

Zmena sa bude aplikovať na nové portfólio platné od 1. apríla 2014 v rámci Chytrej ponuky a rovnako aj na programy Doma Happy 100 (predchodca Doma Happy M), Doma Happy 400 (predchodca Doma Happy L) a Doma Happy Nekonečno (predchodca Doma Happy XL), ktoré boli v ponuke od 1.2.2014 do 31.3.2014.

Uplatnením tejto zmeny bude vyzerať ponuka volacích programov Doma Happy nasledovne:

Happy zahraničné volania

Zdroj: Telekom

30.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+