MojAndroid

Hoci nepočujúci nemôžu využiť telefónne funkcie smartfónov, mobilný internet pre nich môže byť výborným spoločníkom a pomocníkom. V Telekome myslia aj na takýchto sluchovo postihnutých používateľov a práve pre nich je určený nový Neobmedzený mobilný internet 3 v špeciálnej ponuke pre nepočujúcich za 13,99 € mesačne. Tento program obsahuje 10 GB dát. Prečerpané dáta nad limit nie sú spoplatňované, no zníži sa ich prenosová rýchlosť.

Telekom nepočujúcim

Mobilný internet v špeciálnej ponuke pre nepočujúcich si môže aktivovať každá fyzická osoba, ktorá je podľa posudku príslušného Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny uznaná za sluchovo postihnutú. Aktivácia programu Neobmedzený mobilný internet 3 v špeciálnej ponuke pre nepočujúcich je možná len vo vybraných Telekom Centrách.

Telekom podporuje Nepočujúcich od roku 2002 a spolu s nimi vytvára projekty, ktoré im skvalitňujú život. Viac o Nepočujúcich nájdete na stránke www.rozumiemenepocujucim.sk.

Zdroj: Telekom

16.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+