MojAndroid

Operátor Slovak Telekom pokračuje v rýchlom budovaní svojej vysokorýchlostnej siete LTE. Svoj prvotný cieľ, pokryť touto sieťou 20% populácie do polovice februára 2014, splnil už za päť týždňov. LTE sieť je momentálne k dispozícii pre 23,7% slovenskej populácie.

Logo Telekom

Od piatka 20. decembra 2013 pribudlo na mape pokrytia LTE sieťou ďalších 13 miest: Bojnice, Brezno, Galanta, Handlová, Levice, Liptovský Mikuláš, Nové Zámky, Partizánske, Prievidza, Spišská Nová Ves, Šaľa, Zvolen a Žiar nad Hronom. Celkovo je tak LTE sieť Telekomu dostupná už v 31 slovenských mestách, pričom operátor tvrdí, že signál je dostupný aj v okolí týchto miest a niektorých obciach. Rozrástol sa aj počet podporovaných zariadení, ktorých je teraz presne 20 a LTE sieť môžu zákazníci Telekomu využívať bez extra poplatkov do polovice februára 2014.

Zdroj: tlačová správa Telekom

21.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+