MojAndroid

Na netradičnej tlačovej konferencii plnej detí nám dnes JOJ Group a spoločnosť Slovak Telekom predstavili spoločný projekt s názvom Ťuki TV, teda nový televízny kanál pre deti. Pri príležitosti Dňa detí sme tak spoznali najnovšiu prémiovú stanicu, ktorá je určená deťom od 3 do 10 rokov. Stanica bude vysielať 24 hodín denne (od 22:00 do 6:00 však bude postavička Ťuki spať) v slovenskom jazyku a jej program sa bude deliť do špecifických blokov vzhľadom na vek detí. Na svoje si teda prídu predškoláci, mladší školáci, ale tiež celá rodina.

Telekom_Tuki_5

Vysielať sa budú rozprávky preverené časom ako Bob a Bobek, Miazgovci, Lolek a Bolek, no uvidíte aj moderné tituly a pôvodnú  slovenskú produkciu. Pri rozprávkach sa však deti nie len zabavia, ale aj veľa dozvedia. S novou náučno-zábavnou reláciou (Ne)poslušník a jej moderátorom Mirom Jarošom si deti zaspievajú a tiež osvoja zásady slušného správania a hygienické návyky. Veľkým ťahačom je aj séria s názvom Z rozprávky do rozprávky, kde budú známi slovenskí herci a moderátori večer čítať deťom rozprávky na dobrú noc.

Telekom_Tuki_1

Ťuki TV bude dostupná exkluzívne v ponuke Slovak Telekomu. Uvidíte ju na Magio TV šírenej cez pevnú sieť operátora alebo v satelitnej televízii Magio Sat. V prípade TV L a XL na IPTV a satelite bude patriť k štandardnej súčasti programového rastra, no vo variante M budú mať klienti Ťuki TV v ponuke zdarma len do konca augusta. Pomocou služby Magio Go ju budú môcť diváci sledovať tiež na mobilných zariadeniach.

Telekom_Tuki_4

Telekom_Tuki_2

Telekom_Tuki_3

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+