MojAndroid

Telekom predstavil prvé lákadlá, ktorými chce zaujať zákazníkov v dôležitom predvianočnom období. Operátor zavádza od 15. októbra 2014 viaceré zmeny v ponuke paušálov Happy a vo vianočnej kampani opäť ponúkne aj odmenu za odporúčanie zákazníka.

Happy Profi – nový paušál pre podnikateľov

Rodinu Happy rozširuje Telekom o ďalší paušál, ktorý bude určený pre biznis zákazníkov. Happy Profi za 69,99 € mesačne obsahuje nasledovné služby:

  • neobmedzené volania do všetkých slovenských sietí
  • 1000 minút na volania do zahraničia do EÚ a vybraných krajín sveta
  • 1000 minút na prijaté hovory v roamingu v EÚ a vybraných krajinách
  • 200 minút na odchádzajúce hovory z roamingu v EÚ a vybraných krajinách
  • neobmedzené SMS a MMS do sietí SR, EÚ a vybraných krajín
  • 6000 MB dát v 4G sieti na Slovensku
  • 500 MB dát v EÚ a vybraných krajinách sveta
  • Happy roaming bez mesačného poplatku

Happy Profi je primárne určený pre malých podnikateľov. Telekom zjednoduší portfólio mesačných programov a paušály Happy sa stanú jediným portfóliom pre bežných zákazníkov, ako aj malých a stredných podnikateľov. Od 15.10.2014 už nebude portfólio Biznis Star k dispozícii pre aktivácie či predĺženie zmlúv. Existujúci zákazníci budú programy využívať bez zmien.

Ďalšie benefity pre Happy XXL

Zmeny čakajú od 15. októbra 2014 aj zákazníkov Happy XXL. Popri neobmedzených volaniach do slovenských sietí, neobmedzených SMS a MMS, volaniach do zahraničia i prijatých minútach v roamingu a 6000 MB dát v 4G sieti dostanú aj ďalšie dva benefity:

  • 100 minút odchádzajúcich hovorov z roamingu v EÚ a vybraných krajinách
  • 100 MB v EÚ

Happy XXL stojí 54,99 € mesačne s akciovým telefónom, resp. 46,99 € bez neho.

Odmena za odporúčanie zákazníka je späť

 Ak zákazník odporúča svojho blízkeho, môže získať pre seba bonus vo výške 50 €. Ten mu bude vyplatený počas 20 mesiacov po 2,50 €. Týmto spôsobom môže zákazník odporúčať dve čísla a získať bonus dva razy. Odporúčaný zákazník môže zároveň využiť pre seba aj bonus pri prenose čísla cez web až do výšky 150 €.

Darček pre každého

Okrem nových benefitov v najvyšších paušáloch či odmeny za odporúčanie zákazníka získa zákazník ako darček za aktiváciu alebo predĺženie paušálu aj kód na jednu zo štyroch aplikácií a využívať ju celých 12 mesiacov zdarma. Na výber je hudobná služba Deezer, TV v mobile či tablete Magio GO Premium, antivírový program ESET Mobile Security alebo navigácia Sygic.

Zdroj: tlačová správa Telekom

13.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+