MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Paušály v cene do 20 €

Za 20 € nám Telekom ponúka nový paušál Áno M, ktorý obsahuje neobmedzené hovory v SR aj EÚ a aj neobmedzené SMS a MMS v SR aj EÚ. Áno M ponúka aj 500 MB voľných dát mesačne v SR aj EÚ.

Pokiaľ si zvolíte Strieborný O2 paušál, dostanete za 20 e mesačne neobmedzené volania aj SMS v celej EÚ. Zákazníci sa môžu tešiť aj na 1 GB voľných dát, taktiež v celej EÚ.

Najväčší slovenský operátor Orange má vo svojom portfóliu paušál s názvom Go Europe 20. Za 20 € mesačne dostanete 200 voľných minút do všetkých sietí a nekonečné hovory na 5 čísel v rámci siete Orange. Voľné SMS a MMS tento paušál neponúka, no dajú sa dokúpiť. 100 SMS/MMS za 1 €, prípadne nekonečne SMS/MMS za 2 € mesačne. Pre záujemcov o paušál Go Europe 20 je pripravených aj 500 MB voľných dát mesačne.

4ka má vo svojej ponuke do 20 € paušál s názvom SLOBODA∞+, ktorý za 20 € mesačne ponúkne zákazníkom nekonečné volania a SMS v Slovenskej republike. Záujemcovia o tento paušál sa môžu tešiť aj z 1 GB predplatených dát v celej SR, prípadne nekonečných dát v 4G sieti 4ka.

Porovnanie paušálov do 20 € v tabuľke:

Náš tip
Porovnanie dostupných dátových paušálov slovenských operátorov [03/2018]

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

15.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+