MojAndroid

Telekom nedávno predstavil nové paušály Áno a my v tomto článku prinášame ich porovnanie s aktuálnou konkurenciou od ostatných operátorov. Článok kvôli prehľadnosti rozdelíme na 3 cenové kategórie:

  1. do 10 €
  2. do 20 €
  3. do 30 €

Náš tip
Pokrytie 4G sieťou na Slovensku rastie, Telekom rozširuje aj 4G+

Náš tip
Telekom uvádza nové paušály ÁNO: Prinášajú viaceré zmeny vo využívaní dát

Paušály v cene do 10 €

Presne za 10 € mesačne ponúka Telekom paušál s názvom Áno S. Záujemca sa za svoje peniaze môže spoľahnúť na 100 voľných minút do sietí v SR aj EÚ a 250 MB voľných dát v SR aj EÚ. SMS a MMS predplatené nie sú, ich cena je 7 centov za SMS/MMS.

O2 neponúka v cene do 10 € žiadny paušál, preto sa sústredíme na jeho najlacnejší, ktorý stojí 15 € mesačne. O2 Modrý paušál ponúkne 100 voľných minút v celej EÚ. Pokiaľ radi esemeskujete, určite neprehliadnite fakt, že SMS sú v Modrom paušále neobmedzené. Pokiaľ radšej dátujete, môžete využiť 500 MB predplatených dát mesačne.

Pre zákazníkov Orange je za 10 € mesačne k dispozícii paušál z názvom Go Europe 10. Ten ponúkne 100 voľných minút do všetkých sietí, plus nekonečné volania na 3 čísla v rámci siete Orange. Voľné SMS tento paušál neponúka, ale zákazník má možnosť dokúpiť 100 SMS/MMS za 1 €, prípadne neobmedzené SMS/MMS za 2 € mesačne. Čo sa týka dát, tie sú neobmedzené, ale len minimálnou rýchlosťou, pre zvýšenie rýchlosti je potrebné dokúpiť extra balíček.

Za 9 € mesačne nám najmladší slovenský operátor 4ka ponúkne paušál s názvom Sloboda 300. Ten obsahuje 300 voľných minút alebo SMS do všetkých sietí a 1 GB voľných dát.

Porovnanie paušálov do 10 € v tabuľke:

Náš tip
Najlepší paušál na volanie a SMS do 20 € (3/2018)

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

15.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+