MojAndroid

Telekom Android Roadshow pokračuje ďalším stretnutím v Žiline. Stretnutie Android fanúšikov bude už túto sobotu 25.mája v hoteli Slovakia Žilina. Popri možnosti vyskúšať si najnovšie smartfóny ako Sony Xperia Z, ASUS Fonepad, HTC One a Samsung Galaxy S4, sa môžu návštevníci zúčastniť aj na rozličných prednáškach a prezentáciách, či zapojiť sa do sprievodného programu a súťaží. Nebudú chýbať nahnevané vtáky, Androidko v akcii, či ďalšie atraktívne súťaže, veríme, že si to spoločne opäť všetci užijeme.

Náš tip
Vyberte MISS Android Roadshow 2013 – hlasovanie Košice

Presný program prezentácií:

Telekom Android Roadshow 2013 Žilina - program
Telekom Android Roadshow 2013 Žilina – program

Vstup na stretnutie je zdarma, stačí sa len prihlásiť. Všetky informácie sú k dispozícii aj na stránke www.androidroadshow.sk. Vzhľadom na to, že vstup je voľný, občerstvenie nie je zabezpečené.

Náš tip
Fotogaléria: Telekom Android Roadshow 2013 Košice

V sobotu spoznáme aj štastných výhercov týchto zariadení a cien:

  • ASUS Fonepad
  • Sony Xperia E
  • HTC Desire X
  • 10x navigácia Sygic
  • Samsung Galaxy S4
  • 10x lístky pre dve osoby na premiéru filmu Star Trek Into Darkness
  • 10x DVD Star Trek 1
Telekom Android Roadshow 2013 Žilina - Ceny do súťaže
Telekom Android Roadshow 2013 Žilina – Ceny do súťaže

Generálnym partnerom tretieho ročníka Android Roadshow je Telekom. Hlavným partnerom je spoločnosť SONY, ktorá bude prezentovať svoju vlajkovú loď Sony Xperia Z. Tento model získa aj víťazka súťaže Miss Android Roadshow 2013. Medzi ďalších hlavných partnerov patria spoločnosti Asus, Android Magazín, HTC, Samsung a Tatra banka. Organizátorom podujatia portál MojAndroid.sk. Tešíme sa na vás :-)

Telekom Android Roadshow 2013 Žilina - Partneri
Telekom Android Roadshow 2013 Žilina – Partneri
21.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+