MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk každoročne pripravuje anketu Smart Banka, v ktorej hlasujete za najlepšiu bankovú aplikáciu a môžete vyhrať hodnotné ceny. Aplikácia Tatra banky súťaží tiež a obhajuje prvenstvo z minulého roka.

Všetko cez aplikáciu a z pohodlia domova

Klienti majú v aplikácii Tatra banky prístup k takmer všetkým produktom v banke, nie iba k účtu samotnému. Môžu vytvárať trvalé príkazy, plne využívať účet na platby, ale aj vyberať hotovosť z bankomatu pomocou svojho mobilu.

tatra banka aplikacia

Okrem týchto funkcií je možné v aplikácii spravovať kreditnú kartu, meniť jej nastavenia a v neposlednom rade poskytuje aj prehľad o úveroch a sporení na dôchodok.

Navyše, úvodnú obrazovku je možné usporiadať tak, aby vyhovovala požiadavkám jednotlivca. To znamená, že si necháte zobraziť len informácie a produkty, ktoré vás zaujímajú.

tatra banka

Platenie nebolo nikdy jednoduchšie

S aplikáciou majú klienti kompletný prehľad o histórii svojich platieb. V zrelizovaných pohyboch na účte je možné vyhľadávať, napríklad aj podľa názvu obchodníka, u ktorého nakúpili. Platby je možné zadávať nielen v rámci Slovenska, ale aj do všetkých krajín SEPA priestoru.

tatra banka

Samozrejmosťou je vlastný zoznam príjemcov, rýchle platby na preddefinované čísla účtov aj platenie zadaním IBANu alebo cez telefónne číslo príjemcu prostredníctvom služby VIAMO.

Užitočnou funkciou je aj skenovanie QR kódu, čiarového kódu alebo IBANu a jednoduché zdieľanie svojho IBANu.

Služby, kvôli ktorým už nemusíte navštíviť banku

Pre aktualizáciu občianskeho preukazu či zmenu limitov nemusia klienti Tatra banky nikam chodiť. Všetko zvládnu z pohodlia domova len s použitím mobilu a aplikácie, ktorú v ňom majú nainštalovanú.

V prípade, že klienti zabudnú PIN kód ku karte, v aplikácii nájdu aj ten. Ide o užitočnú funkciu, ktorá môže neraz pomôcť, ak si pri platení na PIN neviete spomenúť.

tatra banka

Okrem týchto služieb je k dispozícii aj jedna špecialita – Adam, virtuálny asistent dostupný pre klientov nonstop. Tatra banka je jedinou bankou na Slovensku, ktorá ponúka chatbota priamo v mobile. Z ďalších praktických funkcií spomenieme zobrazenie zostatku na účte pred prihlásením či tzv. spending report – prehľad príjmov a výdavkov rozdelený do kategórií.

Otvorenie účtu aj úver bez nutnosti chodiť do banky

Skvelá služba pre tých, ktorým sa kvôli otvoreniu účtu jednoducho nechce nikam chodiť. Stačí si stiahnuť aplikáciu a za pár minút jednoducho otvoriť nový bežný účet alebo požiadať o úver a rovno ho aj čerpať.

tatra banka

Tieto všetky funkcie, ktoré aplikácia Tatra banky používa, vedia oceniť aj samotní klienti. Apliikácia si dlhodobo drží prvenstvo medzi mobilnými aplikáciami a svedčí o tom aj hodnotenie v obchode Google Play, ktoré je aktuálne najvyššie spomedzi všetkých slovenských bánk.

Smart banka 2019: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte smartfón vhodnote 1000 eur

Aj tento rok môžete za svoju obľúbenú bankovú aplikáciu zahlasovať v našej ankete a vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 1000 eur. Hlasovať môžete do 15. marca na webe SmartBanka.sk.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Tento článok vznikol v spolupráci s Tatra bankou.

17.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+